Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg leszbis ribizli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg leszbis ribizli vagyok ha szeretem a fekvő 69et?

Figyelt kérdés
A pasim szerint ez egy béna leszbis póz. Aki nem érti mire gondolok, ugye a 69 az mikor ketten egyszerre elégítik ki egymást szájjal, de mind ezt én oldalt fekvésben szeretem. Ezt nagy nehezen elmondta a pasimnak és kinevette és leszbisnek tartja. Furcsább vágyaimat már el sem merem mondani mert félek hogy még inkább ribizlinek fog tartani. 23N
2021. febr. 26. 09:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Nincs a 69-ben semmi rossz, hülye a barátod. Inkább örülne hogy vannak elképzeléseid és vágyaid. A legtöbb nő csak fekszik a hátán és kész.
2021. febr. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
nem
2021. febr. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
A pasid bunkó.
2021. febr. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem pasid kicsit túl gondolta, és önző! Biztosan van neki is valami hasonló te meg majd mond neki hogy az meg meleg dolog! Egyébként mi az amit nem mersz ezek után elmondani neki?
2021. febr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 kisördög1 ***** válasza:
92%
A pasid egy balf@sz ha ezt gondolja
2021. febr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
A pasid egy pöcs, sok nő nem mer beszélni a vágyairól, ne fogd magad vissza.
2021. febr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

A pasid egy balf@sz.

Ha nem fontosak vagy nevetségesek neki az igényeid, akkor inkább hagyd ott, és keress olyat, aki nem kinevet, hanem azt kérdezi: most akarod?

2021. febr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy sokáig marad a párod. Ha már ezt is kineveti rajtad, pedig semmi nevetnivaló nincs benne, akkor lesznek ennél durvább dolgok amivel megbánt mert egy tapló pöts. Nem leszbis, de ha az lenne? Nem tök mindegy ismtenem egy pózról beszélünk!


Páromat ujjazni szoktam, mégsem tartom melegnek, mert nem vonzódik a férfiakhoz. Ez ugyanaz, én sosem nevetném ki, mert a prosztatamasszázs is egy erogén zóna és ezt sokan sosrm fogják megtudni.

2021. febr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem leszbis, kenyelmes poz , a pasid paraszt egy kicsit
2021. febr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lenne leszbis ha pasival akarod csinálni?

Ennyi erővel ha ő szeretné az anált az meg b uzis.

2021. febr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!