Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátnőm az első randinko...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm az első randinkon lefeküdt velem, megemlítette, hogy voltak már egyéjszakás kalandjai, illetve mélytorkozott is, gyaníthatom, hogy könnyen ágybavihető típus?

Figyelt kérdés
2021. febr. 27. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Igen
2021. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is ettől tartok. Megbízhatok e benne így?
2021. febr. 27. 21:48
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ hány éves.Ha 15 akkor gáz,ha 60 akkor megnyugodhatsz.
2021. febr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
35. Ki tudja előttem hánnyal csinálta ugyanezt.
2021. febr. 27. 22:05
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Most komolyan, 35 éves,orulj hogy van tapasztalata. Te az apácazárdából, akarsz barátnőt, vagy mi?
2021. febr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod, ha már mással is első alkalommal ágyba bújt akkor biz' úgymond tudja mi a jó neki és nem szöszmötöl x randit a szexel. Az hogy mennyire lesz megbízható meg tőled is függ... Nagyon sok olyan nő van aki számtalan falta a férfiakat, de amikor megtalálta úgymond az igazit akkor onnantól kezdve példás, hűséges barátnő lett. Persze ehhez neked is oda kell tenned magad (s nem csak szexben), hogy ne vágyjon másra, szeressen, kötődjön hozzád.
2021. febr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom hogy nyílván mással is lefeküdt elsőre. Viszont 35 éves, hova várjon? Te se ellenkeztél 🤷
2021. febr. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%

Kerdezd meg tole.

H gondolod rairok facen, megprobalom neked elcsabitani, leirom miket valaszol. :)

2021. febr. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Rám is azt mondják, hogy könnyen ágyba vihető vagyok.

De nem tudom miből gondolják.

Csak azzal randizom aki bejön, és ha bejön miért ne feküdnék le vele az első randin.

Ha mondjuk nincs rá lehetőség, egy gyors cumi vagy kézimunka mindig belefér.

2021. febr. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Passzold át nekem. Engem nem zavar a dolog. Legalább jól néz ki?
2021. febr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!