Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legrosszabb szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legrosszabb szexuális élményetek? (egyéjszakás v. párkapcsoalat)

Figyelt kérdés
Vicces, kellemetlen sztorik.

2021. febr. 25. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk szexkapcsolatnak. Nagyon szűk volt a csaj, nem tudtam behatolni, ideges lettem és lelankadtam. Aztán elkezdett istenien izgatni a szájával, és úgy puhán elélveztem a szájába. Nem tudtam akkor megdugni. Jól kezelte a helyzetet a csaj, de engem akkor is nagyon idegesített.
2021. febr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kettőt tudok kiemelni, az egyik egy bomba csajjal volt. Azt hittem észre sem fog venni, én mint tök átlagos pasi ő meg az ízlésem szerint közel 10-es csaj, kis szóváltás, beszélgetés majd tánc a buliban, aztán irány az albi.

Olyan merev voltam végig amíg csak oda nem értünk, hogy szinte már fájt annyira kívántam. Nekikezdünk az egésznek ő meg bedobta a halott tengericsillag pózt, semmi mozgás, semmi hang, abszolút semmi. Más pózokban is kb mintha egy műanyag babával lettem volna.

Összességében maga a szex szörnyű volt.

A másik amikor olyan csajjal jött össze egy tinder randi aki nagy állatbarát. A szobályában volt kutya, macska, teknős, akváriumban vagy 2 tucat hal, valami madár kalitkában, terráriumban is mozogtak valamik.

Ezzel így összességében nincs is baj, csak úgy éreztem hogy mind engem néz miközben dugom a csajt, a kutya konkrétan az ágy mellett ült és mindek ténett, a macskát meg volt hogy odébb kellett tenni hogy ne feküdjön ránk.

Fusztráló volt, főleg amikor a hideg nedves kutyaorr váratlanul hozzádér...

De utólag már vicces.

2021. febr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Legborzalmasabb az volt, amikor a srácot megdugtam és amikor kihúztam a farkamat, konkrétan maga alá sz@rt hirtelen. Azt hittem én meg odahányok.
2021. febr. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt olyan, hogy petting után a csaj hátat fordított és szinte hozzám vágta a gumit, hogy na ezt húzd fel és folytathatjuk. Ne is mondjam, hogy nem lett belőle semmi.


Egy másik lánnyal, másik alkalommal pedig már szex közben történt, szól a lány, hogy rendesen izzadok. Mondom neki, hogy előfordulhat, aztán villanyt kapcsoltunk és merő egy vér volt az ő és az én arcom is. Szex közben elkezdett vérezni az orrom. Mintha egy horror filmbe csöppentünk volna.

2021. febr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

1. prosti kiverte (pun intended) a hisztit mikor polón keresztül megsimogattam a mellét miközbe szopott, merthogy ő azt nem engette meg, elhúzott, engem lehúzott, gyomorgörcs, fél évig nőhöz se nyúltam


2. prostinak fizettem, ő csak gumiban szop és dugás helyett is csak a combjai közé vette, talán azt hitte hogy nem veszem majd észre a gumiban, odanyúltam és éreztem a tampon cérnáját, duplán lehúzott, ettől persze lelankadt, aztán még több pénzt akart extra időért, azután se volt kedvem egy darabig


(ezen élmények kivételek, a legtöbb prostival jó volt)

2021. febr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az exemmel elöször akartam lefeküdni születésnapomon. Délután volt, az ágyban ment az előjáték. Az öccse volt otthon, jött a szomszéd néni, és felküldte hozzánk. Amikor a szomszéd benyitott kérdezte beteg kislányom? Mondta igenm, de várjon felöltözök. Én felizgulva ott voltam a takaró alatt. Aznap nem volt szex, és nagyon rossz születésnapi "ajándék" volt.
2021. febr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
én a fornettiben hátul tömtem egy csajt de zavart h bámulnak a sajtos pogácsák így lelankadt a parókás virslim
2021. febr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Amikor a csaj orális elégített ki és kicsit ráharapott én meg véletlenül vagy reflexből meghúztam a haját...erre beközölte hogy tetszik neki és pofozzam...hát akkor elég fura volt így elsőre aztán megértettem, de akkor nagyon kellemetlenül éreztem magam.
2021. márc. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy lánnyal voltam a moziban, elkezdett szopni, mar kezdtem elmenni a csucsra, amikor elkezdtek minket videozni hatulrol, hat elegge kinos volt, a lany abba is hagyta..
2021. máj. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!