Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik a jobb, ha hamarabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb, ha hamarabb éli ki magát az ember szexuálisan vagy később?

Figyelt kérdés

2021. febr. 28. 11:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%
Mindenképp jobb, ha hamarabb kiéli magát mindenki.
2021. febr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
De miért jobb hamarabb?
2021. febr. 28. 22:16
 13/15 anonim ***** válasza:
63%
Mert ha 25 évesen kezdesz el szexelni, és lesz egy párod, akkor majd 35 évesen jön rád, hogy ki akarsz próbálni egy csomó dolgot. Én úgy vettem észre, mindig azok tudnak kiegyensúlyozott párkapcsolatban, házasságban élni, akik fiatalon kibulizták és kiélték magukat szexuális értelemben is.
2021. febr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
56%
#12 hiányérzet, nem lehet bepótolni, elkeserítő
2021. márc. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hamarabb jobb, de nem mindegy mikor van az a hamarabb. Nekem 16 éves korom óta folyamatosan van partnerem (időnként több is, mint illenék), de 46 év távlatából visszatekintve nagyon korainak érzem. Akkor persze királynak éreztem magam, de korántsem biztos, hogy a saját kis birodalmamnak olyan nagyon jót tett egy 16 éves gyerekkirály uralkodása.
2021. márc. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!