Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol lehet az egészséges határ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet az egészséges határ egy férfi részéről a dominanciát tekintve? Mi az, ami még nem nagyon megalázó?

Figyelt kérdés
Volt már jónéhány kapcsolatom, rövidebbek, futókalandok, stb. Régebben nagyon gyengéd voltam a lányokkal, nem is vágytam többre. Viszont az utóbbi időben egyre többet gondolok arra, hogy az a vágyam, hogy keményebben bánjak egy nővel, olyan dolgokat csináljak, ami megalázó lehet nekik (nem feltétlenül pofozásra, meg ilyenekre gondolok). Kicsit ijesztő ez számomra is, de rájöttem, hogy erre vágyom, talán az utolsó kapcsolatom is azért nem ment, mert tudatalatt már erre vágytam. Beteges ez a részemről, vagy van olyan komoly barátnő, aki ezt el tudja fogadni? Kicsit félek így kezdeményezni, ne gondoljanak túl erőszakosnak. 24f

2021. febr. 28. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Lehetséges,hogy érdemes lenne a BDSM-el megismerkedned.

2021. febr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél máshol van a határ
2021. febr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák. A legtöbb nő az első pofonnál sikítófrászt kapna. Mindazonáltal bízvást találsz olyat is, aki egyenesen igényli.
2021. febr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bdsm, dominancia témában nézelődj. Nincs semmi gond a vágyaiddal, csak megfelelő partner kell hozzá. A szubmisszív nők kifejezetten ezt szeretik, amire te vágysz:)
2021. febr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!