Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Értitek miért izgatja?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értitek miért izgatja?

Figyelt kérdés
A barátnőm bevadul ha szexin olvasok fel egy receptet. Persze nem a mindennapi szex része, de kb heti egyszer így indul be, és utána ha az ágyban ilyen kifejezéseket használok, még jobban izgatja. Ti értitek mi ez?

2021. febr. 28. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de tökjó :D
2021. febr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Na ilyet sem hallottam még....mire indul be: a páfránylevél, a keverd össze, vagy a sütőpor-kifejezésre?


Külön szuper lehet, ha közlöd: most bedugom a páfránylevelem! Vagy kivehetem a tepsimet a sütődből?

2021. febr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
🤦 nem
2021. febr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem pl olyanokra hogy: most arany barnára sütlek, vagy megfordítjuk és a másik oldalt is ropogósra sütjük (lovaglóból misszibe), vagy pl most hozzáadjuk a ( és mondom ami következik), vagy most meglocsoljuk olajjal ( ekkor jön a masszázs olaj és egy kis mell masszázs) ilyenek!
2021. febr. 28. 22:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos nem értem, de ez egyszerűen valami zseniális. Ha téged nem zavar, teljesen nyugodtan, senkinek sem árt vele, meg hát kinek a pap, kinek a papné.😂
2021. febr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy szoktunk szex után szex receptet írni utójátékként, hozzávalók: segédeszközök, hány gumit használtunk, az olaj, gyertya , vagy pl bele ír olyan hogy két fürge ujj és hasonlók, aztán az elkészítés a szex menet, a végeredmény pedig a boldogság, nyugalom, és a sok orgazmus. Nem tudom őt ez izgatja, de amúgy főzni is imád, és együtt is szoktunk, pl velem részeltet cukkinit hogy had szenvedjek fejben. Őszintén én szeretem, mert ő imádja és boldoggá teszi, valamint sosem unalmas.
2021. febr. 28. 23:24
 7/8 Williamspear ***** válasza:
100%

Javasolnám Szabó Magda "Egy meszely az fél icce" című művének felolvasását...

Abban olyan kifejezések vannak a receptekben, hogy sikoltós orgazmusa lenne tőle 😄

2021. márc. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, megnézzük, köszi!
2021. márc. 1. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!