Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi voltam a legcikibb szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi voltam a legcikibb szexuális élményetek? Mi történt? Hogyan kezeltétek?

Figyelt kérdés
2021. márc. 1. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Az egyik egy parkban történt. A pasi sehogy sem tudta fel dugni nekem. Próbáltuk padon, le feküdt a földre,de sehogy se ment. Ciki volt de én el tudtam fogadni, a csávó annyira nem.


A másik amikor egy csávó elsőnek szexelt (én vettem el a szüzességét) s mivel tudatlan volt elelvezett úgy, hogy bennem volt még a farka. Óvszert használtunk,de nem vette észre hogy menet közben kiszakadt s az sperma egész telibe belém ment. Természetesen mikor észre vettem nagy volt a félelem, idegesség, azt mondta oldjam meg.szombat éjjel volt vasárnap nem voltam nyitva a gyógyszertárak ahol mi lakunk.

Másik nap mentünk esemény utaniert a legközelebbi városba. Rosszul esett 3sett hogy nem állt mellettem egyből mert az ő hibája volt, de aztán csak ő vette meg a gyógyszert mikor kicsit le nyugodott.


Meg egy: a csávó épp nyalt, s a szomszéd épp akkor jött át a dió daráló után. Ugyanezzel a csávóval volt hogy egyszer lebborotvaltam a fenekem s nagyon megkarcoltam (nem tudom hogyan de több helyen). Elég furán nézte mi lehet az.


Le feküdt velem egy baptista aki nagyon vallásos úgy amúgy.


Egyszer nagyon be rúgtam s fel mentem egy csavohoz. Le szoptam majd haza jöttem. Nagyon cikin éreztem magam utána.


Egyik srác nem tudott elmenni. Egyszer elfogadtam de mikor már másodjára is megtortent nagyon gáz volt felsulni. Előtte mindig sikerült neki.


Annyira hangosan ordítottam szex közbe hogy a szomszéd verte az ajtót.


A barátnőm és a pasi meghallottak.

2021. márc. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer alkalmi kapcsolatba kűlsőre elég ápolt jo nőnek nézett ki és odalent olyan ápolatlan volt hogy egyszerüen elkapott a hányinger es ott hagytam!
2021. márc. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Buliban egy nagyon tuti csaj felszedett, akit hazavittem. Otthon derült már ki, hogy farka van. Transzi volt, de lent nem volt műtétje neki. Azt mondta, hogy szerinte róla mindenki tudja ezt. Hát én biztosan nem tudtam!
2021. márc. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

szex elott nagyon sokat ittunk es szivtunk, en meg szex kozben hirtelen rosszul lettem es kiszaladtam hanyni. annyira szarul voltam, hogy utana ertelemszeruen nem lett folytatasa a dolognak. marmint a szexnek, amugy ez a pasimmal volt, tehat egy fokkal kevesbe volt gaz, mintha az ismerkedesi szakaszban tortenik valakivel.


akkor volt egy olyan is, hogy valahogy annyira rosszul mozdultunk mindketten, hogy ‘megreccsent’ a srac penisze, nyilvan nem tort el vagy ilyesmi, de elegge fajt neki es nekem nagyon buntudatom volt, meg nagyon benanak erzetem magam, pedig amugy nem vagyok az.


ezenkivul volt egy-ket gyorstuzelo, aki betetette es kb 2 percig tartott a szex, az ilyet en mindig nagyon kinosnak erzem.

2021. márc. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
egyszer egy este annyira álmos voltam hogy bealudtam dolog közben xd
2021. márc. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy lány barátommal jártunk rendszeresen össze szexelgetni, aztán volt, hogy a fürdöben egymásra gerjedtünk. Egyszer beindultunk, vizet elzártam, kiszálltam a zuhanyzóból (vizes lábbal) és szaladtam volna ki gumiért. Nos a vizes lábbal elcsusztam a parkettán,sikerült a fogasban megkapaszkodni, ami sikeresen eldölt és elrepesztette a fürdöszoba üvegajtaját.


Persze mind a ketten nagyot nevettünk az egészen, :)

2021. márc. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Összecsukott kanapéról leestünk, illetve orált kaptam, és közben elcsúsztam a parkettán, ahogy álltam ott mezítláb. Így utólag örülök, hogy közben nem ijedt meg annyira, hogy leharapta volna a szerszámom, vagy ilyesmi... :)
2021. márc. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Épp a combjai közt járt a nyelvem egy ideje, mikor is recsegtetett egy hatalmasat... :) De legalább meggyőződhettem róla, hogy a hölgynek sikerült teljesen ellazulnia. :)))
2021. márc. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetem alatt történt. Sajnos mai napig emlékszem rá. Evfolyam egyik legszebb nője aludt nálunk, előtte kavartunk de szex nem volt. És hát amikor oda került a sor nem állt fel. Szerencsére adott második esélyt és akkor sikerült, de ha nem adott volna 2. esélyt, akkor fix depressziós lettem volna, hogy ott volt előttem életem lehetősége előtte a kis szűk puncijával és nem tudtam megdugni. Szerencsére nem ez lett, de nekem nagyon gáz volt.
2021. márc. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!