Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem vagytok zavarban, amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagytok zavarban, amikor legelőször szexeltek valakivel?

Figyelt kérdés
2021. márc. 1. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
De sajnos nagyon zavarban vagyok es mindig attol tartok, hogy tetszem e a fiunak ruha nelkul is. Illetve izgulok, hogy ne legyek bena es ugyetlen.
2021. márc. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor még nem voltam sok férfival abban voltam. Mostmar nem
2021. márc. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Csicuki ***** válasza:
100%
igen egy kicsit de csak rövid ideig
2021. márc. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De első pár alkalommal izgulok vajon mit gondol a testemről
2021. márc. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Nem
2021. márc. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
de ez elég logikátlan, vajon mit gondol a testemről. ha nem tetszene a tested akkor nem jutok el az ágyiig. én pasiként legalább is nem fekszem le olyannal akinek nem tetszik talán csak részegen. de ha elviszem randira annak tetszik
2021. márc. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok zavarban és nincs bennem teljesítmény, vagy bizonyítási kényszer sem. Mondjuk eme utóbbiak a legnagyobb libidócsökkentők, úgyhogy érdemes megtanulni a technikáját a kerülésének.
2021. márc. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én mindig zavarban vagyok az elsőnél, de ha a csaj normálisan áll hozzá a dologhoz, akkor mindent meg lehet oldani.
2021. márc. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem, mivel altalaban nem ugy megy a szex, hogy ulunk egymassal szemben, mint ket szemermes tini, pironkodva levetkozunk es akkor elkezdodik a dolog. elotte azert nyilvan van mar csok, egymashoz simulas, simogatas itt-ott, benyulunk a masik ruhaja ala estleg, tehat kelloen felizgulunk es akkor en mar alig varom, hogy vegre elerkezzunk a szexhez. tudom, hogy abbam jo vagyok, hogy valoszinuleg tetszem a ferfinak is, ha igy felizgult ram, tehat nincs miert zavarban lennem. nem vagyok mar 18 eves szuzlany.
2021. márc. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kicsit szégyellős vagyok, emiatt nem is mindig áll fel első alkalommal, ezt aztán tovább lankasztja az ebből fakadó megvalósulatlan megfelelési kényszer. Szóval általában a többedik alkalom az, mikor már minden úgy működik, ahogy kell. De majd kinövöm, van még időm. :)
2021. márc. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!