Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érettebb nőket hol lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érettebb nőket hol lehet megismerni?

Figyelt kérdés

Egy hosszú "hagyományos kapcsolatot" zártam le és nyitnék kicsit a világ felé. :) Kipróbálnám magam a nálam idősebb korosztályokban is, mégha a covid és a gyakori társadalmi berögzöttségek miatt azonban erre jelenleg nincs személyesen nagyon lehetőségem :(

20-as éveiben járó egyetemista (egyesek szerint baby-face :D ) pasi vk.



2021. márc. 1. 14:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
70%
#8 #9 #10 fáj az igazság, tudom, :-)
2021. márc. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
61%
Ha a saját korosztályoddal "jól megy" értsd: fel tudod őket csípni, tudsz velük kommunikálni akkor nem vagy talán elveszve a nálad idősebbek esetében sem. Mindazonáltal nincs "kiéhezett milfek bárkivel dugnának" lelőhely sehol. Max. olyan szórakozóhelyek ahol több "milf" hölgy van, meg partnerkeresők. Igaz szerintem az #1-es által írt sorszám mögé még írj be egy 0-át. Mivel sokkal kevesebb nő van aki a fiatalabb korosztályra is nyitott, mint ahány pasi akarna akár idősebb nővel IS lenni.
2021. márc. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát nekem mindig is a tőlem idősebb nők vagy az érettebb gondolkodású saját korosztályom jött be, jó szex az más kérdés ott az ember elviselte az ismerkedésnél ha unalmas meg akár irritáló mert csak szexre megy.

Mondjuk nekem is azután lett ebben jóval több sikerem hogy elkezdtem dolgozni, és olyan helyen dolgoztam ahol nagyon sok kolléganőm volt. Én nem tartom magam egy csajozógépnek, de ettől fogva ekkor 23 voltam, sok csodálatos nővel voltam, többségük 40 feletti, nekem ők alapból jobb társaság, így csak önnönmagamnak kellet lenni velük.

2021. márc. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!