Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, miért nem használjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, miért nem használjátok ki, hogy nagyon sok férfi szívesen szolgálna titeket?

Figyelt kérdés
Miért nem használjátok ki hogy vannak sub férfiak akik ki szolgalnanak titeket? Én a helyetekben jól ki használnám őket. Takarítás stb stb. Vagy nem meritek?

2021. márc. 1. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nem pincsi kell, hanem egyenrangú partner.
2021. márc. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Azért mert nekem férfi kell, nem egy papucs. Kihasználni pedig senkit sem akarok.
2021. márc. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Mert Férfit szeretnének, nem pincsikutyát. Aki nem szereti a tökfőzeléket az nem fogja kihasználni ha valahol ingyen osztogatják vagy felajánlják neki hogy visznek neki 20 adaggal.
2021. márc. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Az előttem szólók pontosan megfogalmazták. L.
2021. márc. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%

Szégyenlem a házunkat, és nem akarom azt sem hogy a szüleim tudják hogy mikor van nálam "akció".

Ez a két fő okom arra, hogy most nem keresek senkit.

2021. márc. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!