Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek van olyan lány,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan lány, aki élvezi ha egy férfi szexuális tárgyként alkalmi jelleggel használja?

Figyelt kérdés
Pl ír egy sms-t hogy gyere át vagy odahívja valahová szexelni, de csak ennyi van közöttük.

2018. aug. 17. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze.
2018. aug. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%

Biztos

Ezek a prostik vagy a kiéget nők

Esetleg a ninfománia betegségben szenvedő nők


Egy normális nőnek van önbecsülése és nem hagyja h tárgyként kezeljék

2018. aug. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2# normális lánynak is lehet szubmisszív vágya, amit egy szexkapcsolatban él meg/ki...
2018. aug. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

A női szexualitás alig különbözik a férfiakétól, csak a társadalmi hatások: nevelés, szokások torzítják. Egy éretten, szabadon gondolkozó nő ugyanúgy beindul egy jó testű, markáns arcú férfira, mint a férfiak egy csinos, jó alakú nőre.

A szexkapcsolatok éppen ilyenek, mint ami a kérdésben van, nem olyan ritkák.

2018. aug. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Biztos
2018. aug. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem hogy vannak ilyenek.Vagy csak elbújnak.
2018. aug. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3-as én is szubmisszív vagyok de ne használjon senki se úgy mint egy darab rongyot

2-es voltam..

2018. aug. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
biztos van, a legtöbb ilyen fantázia fejben dől el, és ha ő arra izgul, hogy rongyként kezeljék, akkor ez tökéletes neki
2018. aug. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%

#2-esnek,


Hát tudod mit, a szted normális nőknek kívánom, hogy önbecsülködjenek csak nyugodtan, a nem ilyenek meg lehet hogy végigélvezik (hngslyozom : lehet !!) az életüket :-).


Látjátok NŐ-k, mér a kérdés megfogalmazásában benne van az, hogy tudatalatt alárendeltek vagytok, ferfi (ki)használ egy nőt. Mert sokatok így éli meg, hogy jaaaj engem csak kihasználnak a pasik, blablabla :-)

Ugyan már, senki nem közelez rá, hogy széttedd a lábad, vagyis nektek is kell, mert bizserget és kész.

De ha kétszer jó leszopod, utána meg megkéri a kezed, akkor te is menekülsz, neeem ?

2018. aug. 18. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

volt ilyen partnerem :) nagyon jó volt vele, s élvezte ő is!


41/F/Bp

2018. szept. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!