Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anális szex után, miután a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szex után, miután a párom belém élvezett, és használtunk síkosítót, a rákövetkező nap enyhe hasmenésem szokott lenni, ami kellemetlen a fájdalommal együtt. Nekem elég érzékeny az egész emésztőrendszerem, és nem tudom, hogy ez a dolog az?

Figyelt kérdés

ondótól van vagy a sikosítótól. Szóval keressek valami nagyon bio sikosítót, vagy kerüljük a belém élvezést? Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?


Nem fért ki a kérdés

Nő vagyok



2021. márc. 1. 19:35
A kérdező szavazást indított:
Az ondótól van
A síkosítótól van
19 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%

Nekem is megy a hasam ha análozunk és belém élvez. Az ondótol van. Mi nem használunk sikositot csak legfeljebb kicsi babaolajat.

Nem tudom mitöl van de nekem is baj van belül az emésztőrendeszerrel.

2021. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Nekem mondjuk sosem volt ilyen problémám, de nem is igazán értem, hogyan lehetne mindez az ondótól. Eleve a mennyiség sem sok, és nem a gyomrodig élvez fel, hanem csak a végbeledbe engedi. Ennyi erővel amikor "felülről", szájon át kapod az anyagot, az is hasmenést kellene okozzon, nem?
2021. márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm.

Második? Hát nem is a gyomromban, hanem a végbelemben okoz gondot. Szájon át no problem.

2021. márc. 1. 19:44
 4/27 anonim ***** válasza:
63%
Nem lehet, hogy az anált kellene hanyagolni? Attól is lehet "hasmenésed", hogy gyenge a záróizmod, ami a sok anális szex következménye.
2021. márc. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
86%

Hülyeség h ilyen sokan a síkosítót jelölték. Nem attól van. Az ondó miatt. Ugyanebben a helyzetben vagyok mint te, érzékeny vagyok ott lent és kellemetlen ha hígabb a széklet aznap meg másnap.

Igazából logikus, a beléd ment sperma 'higítja' a székletet, ami odabent van még. Emiatt jön ki az egész folyósabban. Nekem ez ellen csak az vált be valamennyire, hogy szex után azonnal megyek a wc re és kinyomom a spermát amennyire cska tudom. Sokszor ujjal fel is nyúlok éd kicsit széthúzom a popsilyukat hogy ki tudjon folyni (ha csak nyomásra nem jönne). Így ha szinte az egész kijön, kisebb az esélye a kellemetlenségeknek később

Viszont mindez az én popsimat általában eléggé megviseli, hajlamos vagyok aranyérre is és ilyenek után jobban kijön az is:/

Szóval azt mondompróbáld ki ezt amit írtam, vagy hagyjátok a beleélvezést a fenébe

24N

2021. márc. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
25%
De azert ne hagyjatok abba!Semmi baj, hogy a ferfi elvezi a gyurusizmaitokat, nektek meg sehol egy prosztata, a huvely se segit, hajra, szolgaljatok.
2021. márc. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
77%

4. Én vagyok az első válaszoló.

Nem csináljuk sokat análisan. Max.havi 1szer talán.

Nem az a baj hogy nem zár rendesen a végbél.

5. Igen mi is mostmár odafigyelünk és a végén kiveszi.

2021. márc. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
72%
Férfiként az a véleményem, hogyha bármi kellemetlenséget okoz, hagyjátok a fenébe az anált.
2021. márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
20%
Aki análozik, az meg is érdemli.
2021. márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is megy a hasam utánna. Érdekes. Nem tudom mi lehet a gond.

Mi is ritkán szexelünk popsiba.

2021. márc. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!