Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Ti regisztráltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti regisztráltatok már szextárskeresőre?

Figyelt kérdés
Szerintem az összes nő fent kamu, vagy az oldal előfizetésére megy, vagy más oldalra hívnak át. Arra lennék kíváncsí, hogy létezik-e olyan, avagy milyen arányban, hogy tényleg csak alkalmi kapcsolat céljából regisztrál fel egy nő. És lett belőle valami? Esetleg volt valaki férfiak között, akinek ilyen összejött?

2021. márc. 1. 21:26
A kérdező szavazást indított:
Regisztráltam már.
Még nem.
Tervezem.
17 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem konkrét szextárskeresőztem, csak sima társkereső volt. Abban a városban lakott, ahol én, idősebb volt 6-7 évvel a srác. Találkoztunk, beszélgettünk, leültünk a tóparton. Aztán mivel esni kezdett az eső, behúzódtunk az egyik tömbház kazánházába, ott meg már adta magát a dolog. Utána még néhányszor összejártunk szexelni, de aztán abbamaradt.
2021. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Vannak valós személyek regisztráltam már
2021. márc. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen vannak valós személyek, mindazonáltal...

- a többségük még a partnerkeresőn sem alkalmi kufircot keres, hanem egyfajta barátság extrákkal, avagy kötetlen-laza kapcsolat-szerűséget;

- mivel a nemek aránya a valós nők vs. ffi-ak tekintetében 1:100-hoz így igen nagy lesz a "verseny" bőven tudnak válogatni, ne lepődj meg ha nem válaszolnak;

- többek között azért sem mert napi tucatnyi levelet fognak kapni, aminek a többségét ugyan csuklóból törlik, de attól még időrabló 100 hülyét kiszelektálni mire egy érdemleges fennmarad a listán.

2021. márc. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló válaszban minden benne van.
2021. márc. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz a választ, én is ilyesmit látok. Teljesen feleslegesek ezek az oldalak. A nők így nem keresnek maguknak szexpartnert, talán a normál társkeresőkön célozgatnak csak, ha meg akarják tenni.
2021. márc. 2. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!