Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak nekem furcsa ez a fajta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem furcsa ez a fajta csók?

Figyelt kérdés
Nyelves csók. A mostani páromnak az az alfája és omegája, hogy átnyúl a nyelvével és nem is akarja, hogy bármit is csináljak, csak köröz bent a számban. Sose volt gondom a nyelves csókkal, de sose csináltam így. Nem is nagyon értem, hogy ebben a körözésben mi a jó :D Én vagyok máshogy informálva és ennek tényleg ez a “menete”? Tudom, egy csóknak nincs szabálya, de annyira erre van beállva a technikája, hogy kezdem magam furán érezni.
2021. márc. 2. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Hát kezdj el máshogy "visszacsókolni"... Ne legyél passzív!
2021. márc. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mint azt már írtam, “nem is akarja, hogy bármit is csináljak”. Ilyenkor teljesen csak ezt akarja, és nem akarja, hogy máshogy csókoljak vissza. Más nyelves csókot nem szokott. Amúgy aktív vagyok, de már amikor ezt elkezdi, akkor csak hagyom, hogy csinálja így, és olyankor nagyon elvan.
2021. márc. 2. 09:20
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Így olvasta valamelyik női magazinban és azt hiszi menő.

A csóknak nincsenek szabàlyai. Ahigy jól esik és ahogy èlvezed.

2021. márc. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Sokan nem tudnak jól csókolózni. Nem attól lesz jó, hogy összevissza köröz benne, mint egy propeller, hanem, ha ráéreztek egymásra, szavak nélkül vagy azokkal instrukciókat adtok, ha adott dolog épp nem annyira jön be. Avagy aktívan elkezdesz másképp válaszolni csókkal a csókra. Én úgy szoktam, hogy a csókot megelőzően apró csókokat lehellek a nő ajkaira, finoman meg is harapdálom őket, esetleg végighúzom a nyelvem hegyét az ajkain, megszívogatom közben őket, aztán kezdem el a csókolózást. Először nyelv nélkül, majd ahogy izzik a levegő, átdugom a nyelvem, de nem egy robotikus mozgással, hanem finoman, érzékien lekövetve az ajkam mozgását, és az ő technikáját is. Sosem ráerőszakolni a másikra az én technikámat. Szóval finoman masszírozom közben a nyelvét, de nem gyorsan és csapkodva, hanem érzékien, miközben az ajkaink csatát vívnak. Lehet vadulni, de a lényeg mindig az, hogy kölcsönösen jónak érezzétek a csókolózást, ne teljesítendő feladatnak. F
2021. márc. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
igen
2021. márc. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki máshogy csókol, a jó csók viszont az ahol egymásra hangolódnak a felek. A pasidnak inkább a hullámhosszra, ritmusra, meg legfőképpen RÁD kellene ráéreznie, akkor lenne jó a csókja.
2021. márc. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4-nek igaza van, sokan rosszul csinálják. Bár inkább úgy mondanám, hogy kevesen vannak, akinek a technikája bejön egy adott személynek, viszont mindenkinek a technikája bejön valakinek. Na, ezt jól megmondtam 😄

Én már vén róka vagyok, életem során rengetegféle csókkal találkoztam, de őszintén szólva csak 2!!! lánnyal volt annyira eszméletlenül jó, hogy életem végéig megemlegetem őket! Aztán nagyon sok volt az átlagosan jóból, de akadt bőven az olyanból is, ami olyan rettenetes volt, hogy a "további ismerkedés azonnali megszakításához" vezetett...

A csók nagyon fontos, ha nem üt meg egy számodra elfogadható szintet, az hosszútávon bajokat okozhat. Olyan pedig nincs, hogy "nem hagyja, hogy bármit is csinálj"! Beszéld meg vele, hogy máshogy szeretnéd, vagy hogy próbáljátok ki a te elképzelésed szerint is! Ha pedig ezt élből elutasítja, akkor esélyes, hogy más területeken is el akar majd nyomni...

2021. márc. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom, de az én csókomat imádják a csajok.
2021. márc. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is furcsa lenne. Hisz a csók lényege a nyelvek játéka.
2021. márc. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm meg nyelv nélkül csókol. Régebben én nem hallottam ilyet.
2021. márc. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!