Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy ezt érzem? Másoknak nem furcsa ez a fajta létforma?

Figyelt kérdés
Nem bírom elviselni, hogy ember vagyok. Furcsállom az egészet. Olyan, mintha nem lennék otthon, mintha egy idegen testben élnék. Folyamatos belső feszültséget érzek, mert nem tudom elfogadni, hogy az emberi élet ilyen. Most már ott tartok, hogy szinte napi szinten jön rám roham, remegek és sírok. Sokat gondolok az öngyilkosságra, mert szeretnék kilépni ebből a rendszerből. Minden idegen. Rosszul vagyok ettől a világtól.
2019. dec. 14. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb. mintha én írtam volna. Én is rosszul vagyok ettől az egésztől. Hány éves vagy?
2019. dec. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
23, és már kisebb koromban is hasonlóan éreztem, csak most kezd eljönni az a pont, hogy elég volt, feladom.
2019. dec. 15. 05:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugi még senki nem élte túl az életet és mind be vagyunk zárva egy tesbe. Próbáld kihasznalni az élet adta lehetőségeket nem maradnak így a dolgok előbb utóbb vége lesz. De ne te akard eldönteni tudtalanul mikor.
2019. dec. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

Mondjuk azt nem csodálom, hogy magát ezt az életet nem tudod elviselni, annyi idióta van a világban.

Az már más kérdés, hogy saját magaddal is így vagy, ez már nem normális szerintem, menj szakemberhez. Véleményem szerint akkor érez így valaki, ha régebben érte egy sérelem, trauma, amit maga sem tud megfejteni, ha ezen túljut, akkor már más lesz a világnézete.

2019. dec. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is jobban szeretnèk lenni fehér egér, de mit csináljunk ha emberek vagyunk
2019. dec. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hasonlóan érzek én is, de az öngyilkosság nem megoldás erre, hidd el! Én egyszerűen túl primitívnek, ostobának és gonosznak látom az embereket, ezért nem érzem magam jól köztük. Érdemes lenne abba belegondolnod, mi váltotta ezt nálad ki, mitől sokalltál be? Én is tapasztaltam ezt az érzést már gyerekként is, és akkor is a többiek primitívsége váltotta ki. A legjobb megoldás kerülni őket, és egy bizonyos szint alá sose süllyedni! Tartsanak csak elérhetetlennek, nem kell érintkezni minden aljával...
2019. dec. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!