Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, vettem egy fleshlighto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, vettem egy fleshlightot, ki szeretném próbálni, de nem tudom, hogy csináljam. Nem lesz baja, ha bele élvezek el, vagy gyorsan kapjam le, mikor már mennék el?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várom, akiknek van fleshlightja. Írhattok kort és tapasztalatokat is vele kapcsolatban, köszönöm!

2021. márc. 2. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan élvezz bele, arra találták ki. Utána ki lehet meleg vízzel mosni.
2021. márc. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Menj vissza boltba, ott majd a szakeladók elmagyarázzák, hogyan kell használni.
2021. márc. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Az előzőhöz. Ezzel nem kell megszakítással védekezni 🙃🙂
2021. márc. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
majd én megtanitalak használni élöbe,csak lefekszel és behunyod a szemed és átadod magad az örömöknek
2021. márc. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
27%
Írok privátot.
2021. márc. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!