Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen volt az eddigi legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az eddigi legjobb szexchatelésed, erotikus beszélgetésed itt az oldalon?

Figyelt kérdés
Volt kép vagy csak írtatok, meddig tartott, hogy alakult ki, kivel volt ( mármint nem név szerint, hanem hány évessel n/f), mitől volt annyira jó, és végül...találkoztatok is a dolog megkoronázásaként?

2021. márc. 3. 00:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Már rég volt és több is volt, de egyetlen ember hagyott bennem mély nyomokat, egy nálam jóval fiatalabb srác.

Ha szexchatre lehet azt mondani, hogy csodálatos, hát akkor ez az volt. Hihetetlenül izgalmas volt vele minden, már a szavaival is olyan lázba tudott hozni..mint sem előtte,sem azóta senki. A távolság miatt személyesen nem tudtunk találkozni sajnos.

2021. máj. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Kicsivel több, mint 6 éve egy pasival megbeszéltük, hogy én kíváncsi vagyok milyen lenne egy K-tól tanulni, nőként.

Ő felajánlotta, hogy fizet, ha nézheti.

Beszélgettünk, keresgéltünk, de sokáig vacillálltam, ő összejött egy lánnyal, és lemondta az akciót.

Aztán a lánnyal közösen szerettek volna egy hármast, meghívtak.

A levelezés része nem volt túl erotikus, inkább azt mértem fel, hogy baltás gyilkos-e, érdemes-e találkozni.

2021. máj. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
9, nekem ez volt egy sraccal. *-*
2021. aug. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Tavaly év elején volt egy néhány hónapig tartó. Na, az nagyon jó volt. Nagyon jól írt a férfi, nagyon jól meg tudtuk élni a fantáziáinkat a levelezésünkben. Nem találkoztunk, képcsere sem volt.


40+n

2021. aug. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem igazán beszéltünk szexuális dolgokról, de egyszer régen egy lánnyal hónapokig beszélgettem itt. Nem is hiszem, hogy ebben a kategóriában találtunk volna egymásra. Érezhető volt egy idő után, hogy nem közömbös már irántam, és találkozni szeretett volna. Én hülye meg fiatal voltam még és megijedtem az egésztől, meg hogy mi lesz ha csalódik bennem élőben, meg különben is milyen messze lakunk egymástól úgyse lehetne semmi komoly belőle és végül nem találkoztam vele, felszívódtam és megszakadt a kapcsolat. Mai napig rettenetesen bánom utólag és vissza csinálnám, ha lehetne. :/
2021. aug. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyszer 18 éves szűz lányként írtam ki egy kérdést, holott 35 éves férjezett nő vagyok. Több pasi írt rám priviben. Kettővel komolyabban elkezdtem beszélgetni. Teljesen előadtam a tudatlan szűz csajt és ők nagyon gerjedtek, meg én is, mert iszonyat izgatóan leírták hogy vennék el a szüzességemet. Az egyikkel több hétig leveleztem.
2021. aug. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!