Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a biológiai magyaráza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a biológiai magyarázat arra, hogy egy nő sokkal nehezebben éri el az orgazmust, mint a férfi?

Figyelt kérdés

Ugye örök probléma, a pasi hamar végez (tudom, van aki nem, de nem ez az általános), a nő pedig még orgazmus közelébe sem jut. Sokkal több idő kell nekik.

A férfiaknál ugye evolúciós okokkal magyarázzák ezt, hogy hamarabb menjen a megtermékenyítés, ez oké. De miért van ekkora különbség nő és férfi között, hogy a nőknek általában nem elég az, amit egy átlag férfi nyújt, és alternatív megoldásokhoz kell folyamodni (ujjazás, nyalás, stb)?

Ismerem a női test működését, tudom, hogy van akinek nem megy hüvelyi úton, csak csiklóizgatással, stb, ez rendben van. Az evolúciós okokra lennék kíváncsi, már ha van erre magyarázat.



2021. márc. 3. 12:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Kis korrekció: behatolásos szexszel nehezebb elélveznie a nőnek, csiklóizgatással viszont szerintem viszonylag hamar el lehet jutni az orgazmusig.

Ez pedig azért van így gondolom, mert a nők legérzékenyebb testrész a csikló, ez pedig nem a hüvelyben van, így behatoláskor nem is lesz annyira stimulálva.

Ugye elég nagy kicseszés lenne a nővel szemben szüléskor, ha egy ilyen érzékeny testrész a gyerek közvetlen útjában lenne.

2021. márc. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom ezt hova tenni, hogy csak az enyém, ami az egyetlen konkrét válasz volt a kérdésre ("...mi a biológiai oka?"), lett az egyetlen 0%-os hozzaszólás itt.😄
2021. márc. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

12

Valóban értelmes válasz volt, teljesen valós alapokkal. Én felpontoztalak.

2021. márc. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszi a hasznos válaszokat, elég jó magyarázatok, különösen a 9es gondolatmenete érdekes és reális, szarjon sünt aki lepontozta.

A csikló szerepéről a nőknél tudok én is, ezért is furcsa, hogy a nők legalább annyira kívánják mégis a behatolást, mint a férfiak.

2021. márc. 3. 22:29
 15/19 anonim ***** válasza:
87%

Volt egy barátnőm, aki pár perc alatt eljutott a csúcsra, mire én elmentem, ő legalább 4szer el élvezett. Tudom, hogy nem ez az általános. Az ok egyrészt az lehet, hogy a nőknek sokkal intenzívebb érzelmi háttér, szeretetkapcsolat, bizalom, meghittseg kell a testi kapcsolathoz, mint egy férfinak. Ha ezek megvannak, és a férfi odafigyel a párjára, ott nincs gond az orgazmussal, nálunk legalább is így működik.

Van egy mondás : Nincs frigid nő, csak ügyetlen férfi.

De ettől még tény, hogy általában tovább tart az út a csúcsra egy holgynel mint egy férfinal. Talán a Jóistent kellene megkerdezni, bár ez ebben a topicban eléggé vicces lenne.

2021. márc. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

15ös

Sokszor lehetsz bármekkora Adonisz, sok lányból nem lehet kihozni a maximumot, mert lelki okok miatt nagyon prüdek vagy nem tudják elengedni magukat. Tisztában vagyok vele, hogy nekik ezek a lelki dolgok rendkivül fontosak, nekünk férfiaknak sokkal kevésbé.

2021. márc. 5. 10:20
 17/19 anonim ***** válasza:

#15

Én ismerek olyan csajt akik elkeseredésében a legtapasztaltabb férfiakhoz fordult, hogy átélje a kielégülést. Úgy 50 kudarc után feladta.

Szóval hülyeség, hogy csak egy ügyes férfi kell hozzá.

Sokszor olyan pszichés gát van, nem kevés nőben, hogy a világ 100 legügyesebben szexelő férfiai is csak elkeseredetten széttárják a kezüket.

2021. márc. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

17.)

Nem vitaképp, de ezt hogyan kell elképzelni? Honnan lehet azt tudni, ki mennyire tapasztalt és ügyes a szex terén? Azért arról egy intelligens ember nem beszél, mennyi nőt tett már boldoggá élete során.

Az ismerősöd mi alapján választotta ki azt az 50 férfit?


Illetve nagyon sok esetben az egyszerű reszelés nem ér semmit, nem ritkán még szexuális izgalmat sem érez a nő. A csiklóval nem véletlen áldották meg a gyengébbik nem képviselőit. Persze, akiben kialakult egy pszichés gát, vagy prűdség, annak lehet még a csikló által is nehéz elélveznie. De nem gondolnám, hogy aki 50 férfivel csak egy orgazmus miatt képes volt lefeküdni, abbanaz emberben valami lelki gát lenne.

2021. márc. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#18

Volt olyan pasi akinek már híre volt a barátnők körében.

Gondolom a csajok kibeszélték, hogy mit tud a csávó az ágyban.

Meg volt olyan aki akire azt mondta hogy brutálisan jó csávó volt és el is hiszi neki hogy már 100-nál is több nővel volt.

Amit még mesélt, hogy volt egy csávó, akinek mániája volt a nyalás. Imádott puncit nyalni, és már több olyan nőnél sikert ért el akiknek szintén nem volt orgazmusa. Arra azt mondta, hogy messze a legjobban nyalt az 50 pasi közül és nagyon élvezte egy órán keresztül, de nem járt ő se sikerrel.

Szóval vannak olyan nők akiknek nem sikerül eljutni orgazmusig és ez nem feltétlenül a férfi hibája. Van olyan hogy a férfi hibája,de olyan is van hogy a nőbe van a hiba.

2021. márc. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!