Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legcikibb szex sztorid?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legcikibb szex sztorid?

Figyelt kérdés

2021. márc. 3. 21:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
5%
9! Ez igen! Nagyon izgi. Meg szex. De mitöl sztori??????
2021. márc. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
65%

Kettő is van.


Egyik egy nagyon heves szex közben történt, lovagoltam a srácon és pózt váltottunk. Megfordított és hanyat vágtam magam. De nem csúsztam le eléggé az ágyon és hatalmasat koppant a fejem a támlán. Lett egy óriási puklim és a szexet is abbahagytuk, mert nagyon fájt.


Másik pedig : nyalt a srác és tudni kell ha elélvezek, utána nem szeretem ha tevékenykednek ott. Ő meg élvezés után is nyalt. Én meg ösztönösen összehúztam a térdeimet amivel jól arconvágtam :D

2021. márc. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
49%
Nincs miről beszélni 🤷🏻‍♀️
2021. márc. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
41%

Szaxkapcsolat a csajjal, eljárt kisgyerekekre vigyázni, hívott, hogy menjek át mert bealudtak a gyerekek és van medence a kertben...

Átmentem, a medencében már kicsit egymásnak estünk de lényegében a medence mellett szexeltünk, amikor betoppant a gyerekek apja (a munkából hazajött valamiért), akkor baromi ciki volt. Késöbb kiderült hogy volt felszerelve kamera és minden alkalommal amikor szexeltünk le lett videózva. Addig egyszer sem szólt és akkor is meglepően normálisan viselkedett. (gondolom titokban ezekre verte...)

Vele volt olyan is hogy szex közben bejött a gyerek aki elvileg aludt, és elkezdett kérdezősködni hogy mit csinálunk, és nem nagyon akart kimenni, így abba kellett hagyni...

2021. márc. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
38%
Megvállogatom kivel mikor és hol csinálom így nincs semmi ciki.
2021. márc. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
57%
15! Mintha ez csak ettől függene..
2021. márc. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
55%
16, nagyon is ettől függ. Ha nem terpesztek barmoknak kényelmetlen helyen nem lesz kellemetlen élményem. Ha van annyi eszem hogy nem szexelek rokonoknál senki nem fog rám nyitni. Erről ennyit. De sok az idióta aki ezeket nem tudja felfogni 🤷🏻‍♀️
2021. márc. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
48%
Hát volt egy 5 éves kapcsolatom és a második év fordulo volt és én meg megrontottam a gyomrom a csajszi nagyon kancás volt és kutyusban toltuk és közben hirtelen megtorpantam a szexbe és begorcsolt a gyomrom és befostam. Próbáltam takargatni de baromi budos volt és a csaj azt hitte hogy bele élveztem hirtelen megfordult és látta a vég termékem
2021. ápr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
53%
Mikor megfogta a csaj, eldurrantam a gatyámba 🤣
2021. ápr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!