Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden normális túl van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden normális túl van tiniként az első szexen, első kapcsolaton?

Figyelt kérdés
Hiány érzetem van mert én nekem ez kimaradt. Fiatalon jobb lehet ezeket a dolgokat megélni. Meg akkor sokkal jobban vágyik a szexre az ember.
2021. márc. 4. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Így van
2021. márc. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
19 voltam az első alkalomnál de én megbántam, hogy addig vártam. N
2021. márc. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

16 éves voltam.

A hiányérzeted max abból fakadhat, hogy ha idősebb korba veszted el a szüzességed rajtad van a nyomás, hogy a sztereotípiák végett és az emberek véleménye végett már megkéne állapodnod. Pedig 25+ éves korban is kiélheti magát az ember úgy, mint tini korában. :) Miért vártál sokáig? Miért maradt ki tini korodban?

2021. márc. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor elég sok "nemnormális" ember van a világban akinek csodák-csodájára mégis családja van immáron nem tinikorában. Ebben nincs etalon, csináld amikor érzed megvan a bizalom a másik iránt (ha lány vagy), de nem érdemes nagyon tartogatni sem. Ha meg srác vagy... akkor csináld amint lehetőséged van rá, úgyis fogod :D
2021. márc. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor én nem vagyok normális, hogy 20-21 éves koromban volt az első?
2021. márc. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne ez a normális és később normalatlan?

Nem hiszem, hogy kis lökött kamaszként annyira sokan készenállnak erre lelkileg. Szóval inkább az a nem normális ha valaki gyorsan túl akár ezen esni mert esetleg cikinek érzi.

2021. márc. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tizenévesen nem normális. Ha kívànod a szexet még jelenti hogy érett vagy rà
2021. márc. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A "normális" az csak a társadalom miatt létezik. Jobb ezeket fiatalon megélni, de nem dől össze a világ, ha nem sikerül.
2021. márc. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!