Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudnátok olyan emberrel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok olyan emberrel szexelni, aki nem szimpatikus számotokra?

Figyelt kérdés

Ha minden kötél szakad, tudnátok számotokra unszimpatikus vagy közömbös emberrel szexelni?

A prostik, hogy csinálják?

A pénz ennyire felülírja az emberi érzéseket?



2021. márc. 4. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Igen volt már rá példa
2021. márc. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek többsége NEM tudna (max. ha egy kiéhezett pasi akinek mindegy már csak lyuk legyen), meg látod a prostiknál is hogy bizony vannak akiknek a pénz többet számít.
2021. márc. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Gyűlölöm az exem, de ágyba bújok vele. A szimpátia és a szexuális vonzalom nem mindig járnak együtt. Még fel is izgat, hogy ilyen.
2021. márc. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A külseje irànt érzett szimpátiára gondoltam. :)
2021. márc. 4. 22:44
 5/11 anonim ***** válasza:
30%

Testi vonzalom kell, nem az, hogy szimpatikus legyen!

48Ffi

2021. márc. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
5 én is igy vagyok vele
2021. márc. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
A volt főnöknőmet megcsináltam volna párszor idegből!
2021. márc. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%

Én igen, de természetesen nem mindig menne akárkivel aki nem szimpi. Mivel nagyon perverz beteges elmém van, ha valamilyen vágy 'bekattan' nálam, akkor simán szexelek olyannal is, aki nem jön be.

Mondok egy példát: mindig is ki akartam próbálni, hogy a párom legjobb barátjával kefélek. Nos erre most nyílt is lehetőség nemrégiben, tudtam hogy nyitott lenne rá a pasi, de nekem nem jött be se emberileg se külsőleg (nem csak hogy nem volt az esetem de elég előnytelen külsejű a pasi). De mivel bekkattant nekem hogy véghez akarom ezt vinni (mert megérdemelte az exem), nem érdekelt semmi más. Maga a helyzet izgatott, a felállás és ilyenkor szinte mindegy ki is az ember, mert felizgat a szituáció maga.

Van pár ilyen helyzet ami nagyon tudna izgatni és adott esetben számomra ne tetsző pasival is megtenném

(Mindezeket úgy mondom hogy én azért egy feltűnően csinos nő vagyok)

2021. márc. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Volt màr rà pelda. De jobb lett volna ha kiverem.
2021. márc. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

#8

De elkapnék egy ilyen beteges fantáziájú kis "ribit"! Valamiért izgatnak az ilyen nők.

2021. márc. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!