Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kell csinálni prosztata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell csinálni prosztata masszázst?

Figyelt kérdés

Hetero vagyok. Egy közepesen vastag gumiraésű nyélre húztam kotont+síkosító.

Nem volt prosztata orgazmusom.

Mit csinálhattam rosszul?



2021. márc. 4. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen perverz kérdés szinte minden héten van! Ott nem találsz leírást?
2021. márc. 5. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ez mi a francot keres a heteroszexualitás kategóriában? Ember, ha ilyen perverz vagy hogy tárgyakat dugdosol magadba akkor gondolkozz el a nemi identitásodon.
2021. márc. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Istenem, ezt a sötétséget🤦‍♀️

Férfiakhoz akkor vonzódik egy ember, ha akármilyen szexuális tevékenységet képes lenne egy férfivel folytatni. Öltözhetsz te tüllbe és dugathatod magad a nőddel 20/6-os dildóval, akkor se leszel biszex/meleg. Miért lennél??? Hogy a meleg férfiak csinálják?! Igen, a meleg férfiak csókolóznak is, mégse leszel meleg ha megcsókolod a barátnődet.

Az anális örömök szexuális beállítottságtól függetlenek. Nem azon múlik hogy egy pasi élvezi-e hogy a fenekével játszanak, hogy meleg vagy heteró, hanem hogy mennyire erogén zóna az a terület. Megsugom, legtöbbször mindkét nemnek NAGYON az. (Mellékesen vannak olyan meleg férfiak akik nem szeretik ha a fenekükkel játszanak, de gondolom ez már túl magas...)

Mindegy is, a sötétséget úgy sem tudom eloszlatni, inkább neked válaszolok kérdező.

Ne hajszold az orgazmust. Nagyon jó hogy megtaláltad, mi a jó neked, próbáld meg ezt tökéletesíteni. Próbálj meg játszani az izmaiddal, feszítés elernyesztés, próbáld meg egyre kevesebbet verni a farkad.

Lehet hogy nem lesz tisztán prosztata orgazmusod soha. Lehet hogy ""csak"" nagyon élvezni fogod. De lehet hogy ha ellazulsz és nem görcsölsz rajta, illetve megtanulod kicsit kontrollálni a tested, ha jön az érzés tudatosan rákoncentrálni, akkor sikerülni fog. De csak élvezni akard, ne az orgazmust hajszolni.

És lehet befektetnék a helyedben valami rezgő szexjátékra ami direkt ilyen célra lett kitalálva, hátha az intenzívebb. És nyugi, hetero vagy ettől még.

2021. márc. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Jólvan okoskatörp nyugi
2021. márc. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!