Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan lányok akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akik megértik ezt és érdekli az ilyen? 20/F

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy tegnapelőtt lefeküdt mással a barátnőm és ezt tegnap tudtam meg.


Viszonylag jól viseltem, nem volt balhé meg semmi, szépen megbeszéltük és külön váltunk.


De azóta most úgy érzem, sokat segítene nekem az hogyha tudnék pl szexchatelni valamilyen lánnyal, mert segítene tultenni magam rajta.


Szerintetek elmondhatom ezt egy csajnak hogy ezért akarom?


Illetve vannak erre vevő lányok is?


2021. márc. 5. 07:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki, valahol biztos van
2021. márc. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elmondhatod siman!
2021. márc. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Elmondhatod, de aki chatizélni akar azt nem fogja érdekelni és inkább azt fogja érezni pótléknak tekinted. Zárd le a múltad és ne úgy kezdj bele új dolgokba hogy az exedről siránkozol mert nem túl vonzó ha valaki még az exéhez kötődik érzelmileg.
2021. márc. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hármas, teljesen egyet értek ebben veled, nekem sem volt sosem szimpatikus az társkeresőkön amikor a csajok 70%ával mindig az exeinél lyukadtunk ki hogy mekkora patkányok stb stb.


Síránkozni amúgy sem akarnék neki róla, meg különösebben beszélni sem, csak úgy a háttérsztorit fel akartam vázolni tömören

2021. márc. 5. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!