Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire zavaró nektek lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró nektek lányok ha a barátotok nagyon rátok lenne gerjedve?

Figyelt kérdés
Nagyon hevesen csókolna mindenhol és simogatna, fogdosna. Sorolná, hogy nagyon szeret és vadul csókolná a nyakatokat és így kezdeményezne szexet. Mintha nem látott volna kb 1 éve
2021. márc. 5. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Én ennek őrülnék.
2021. márc. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Én örülnék neki nagyon
2021. márc. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon szeretem, amikor a barátomra rájön ez az állapot. Nyilván ne akkor, amikor színházban vagy ilyesmi helyen vagyunk, de amúgy nagyon izgató. Pont tavaly volt, hogy két hétig távol volt egy program miatt és amikor hazajött, egy szót se szólt, csak képletesen, de rám vetette magát.
2021. márc. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon imádom
2021. márc. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Nalunk ez az alap L
2021. márc. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

Én elüldöztem egy nőt így annyira rá voltam kattanva, hogy bármikor bárhol ha akarta volna :))


Megvesztem érte annyira kívántam, szexkapcsinak indult volna, de sajnos olyan voltam, mint egy kiéhezett lúzer, pedig szakítás után egy hónappal jelölt be, hogy dugni szeretne, hát nem lett belőle semmi. Kár érte nekem nagyon bejött, de legközelebb eljátszom, hogy k...ra nem érdekel, az jobban bejött eddig.


Lehet lepontoztok, de én azt tapasztaltam, hogy hazudni kell a nőknek, ha kérdezi jó e vagy az ágyban, rá kell vágni, hogy egy isten vagy, különben ha azt mondod, hogy nem tudod akkor is dobbant (ez egy másik csajnal volt) azért mondtam, hogy nem tudom, mert nem ismerem a testét, nem tudom mit szeret, nem tapasztaltam ki, hogy mi a jó neki, így nem akartam hazudni, de kellett volna.

2021. márc. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Én örülnék neki.
2021. márc. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
Ez az alap - feltéve ha ráérez hogy pont erre van szükség (többnyire igen, de van amikor egy szimpla ölelés esik jól). Ha a pasid nem képes elkapni ezt a hullámhosszt... na igen, akkor érdemes gondolkodni.
2021. márc. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!