Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akar felhízlalni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar felhízlalni?

Figyelt kérdés
Az egyik évfolyamtársamról van szó, viszonylag jóban vagyunk. Ő lány én pedig fiú. Még régebben viszonylag vékony voltam de nagyjából gimi elején híztam egy kicsit, nem vagyok kövér, de van rajtam egy kevés zsírfelesleg,ami engem egyébként nem zavar. Az egész ott kezdődőtt, hogy tavaly találkoztunk a strandon így láttuk egymást fürdőruhában, erre máshol nem nagyon van lehetőség. Azóta többször is mondta, hogy miért nem hízok kicsit, meg, hogy jól állna, de sokáig nem beazéltünk, meg nem is találkoztunk. Most valamelyik nap újra találkozunk, csak mi ketten voltunk ott és megint megemlítette. Egyébként lezárások alatt megint híztam sajnos. Igazából nem zavar hogy ezt akarja, csak érdekel hogy vajon miért csinálja?

2021. márc. 8. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Vannak akik a macis testalkatú srácokat kedvelik
2021. márc. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Én kifejezetten kövér férfiakra tudok csak beindulni! Pedig jó csaj vagyok. Nem kérek privátot!
2021. márc. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egész egyszerűen csak nem akarja, hogy annyira vézna legyél. Alapvetően a lányok az idősebbekhez vonzódnak, az meg egyenértékű azzal, hogy már emberesebb alkat. Mert megbocsáss, de nem átlagos és kövér fiúk vannak, hanem rohadtul véznák és meglehetősen véznák.
2021. márc. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
lehet arab
2021. márc. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ízlések és pofonok, nem mindenkinek a muszklimiskák tetszenek (mondjuk a felfújt izomagy a nők elég kevés részének), neki úgy tűnik a testesebb, macisabb alkat jön be. Izé... azon gondolkoztál már, hogy elhívod valahova kicsit beszélgetni, sétálni vagy akármi? Hajrá bro' üsd a vasat amíg meleg :)
2021. márc. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mért, mennyire vagy most nagy? Súly? Magasság? És mit mondott mennyit akar rajtad hízatni?
2021. márc. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
175 cm és 71 kg vagyok. Azt mondta hogy csak egy kicsit, hogy nagyobb és puhább legyek.
2021. márc. 8. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!