Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Senki nem akar szexelni velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senki nem akar szexelni velem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Senki nem akar szexelni velem. 25 éves férfi vagyok, egyedülálló. Még soha senki nem szexelt velem ingyen! - 5 éve mentem el egy prostihoz, hogy végre én is megd*gjak valakit!


Körülöttem mindenki reszel, újabb és újabb párok jönnek össze én meg itt maradtam magam. Úgy látszik nekem a női üregek olyanok mint valami elvarázsolt El' Dorádo.


Én miért nem ba*szhatok meg valakit, önmagam révén?



2021. márc. 4. 10:50
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
88%
A válasz a kérdésedben van. Csak olvasd vissza, mintha nő lennél. Ettől elmenekülnek.
2021. márc. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
73%

Azért mert egy vesztes vagy.


Aki így áll hozzá, hogy ő meg akar b@szni egy nőt, abból lerí hogy egy címeres vesztes.

Amúgy is oka van, ha 25 évesen még szűz vagy (számomra az veszíti el, aki nem fizet érte)

2021. márc. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
93%
A farok, mint saját tartozékod, önmagában nem elég hogy “női üregekbe” juss.
2021. márc. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
89%

Figyu, ha akarod, én szívesen megduglak.

F 38

2021. márc. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Miért lennék vesztes indokold meg? Sok csávónak jó a nője de vagy kicsi a pöcke vagy nem tudja őket kielégíteni, én aki meg megb*szná őket rendesen nem jutok nőhöz!
2021. márc. 4. 10:59
 6/40 anonim ***** válasza:
92%

Tudod mi a teendő ha nagyon sok ideje nem szexeltél már?? Hülye kérdéseket kell kiírni a gyakorira!! Ha ez meg van, nyert ügyed lesz..


Képzeld én egy szakítás után nem szexeltem 6 hónapig.. Utána meguntam és kiírtam ide, hogy “6 hónapja nem dugtam, hát nem dug velem senki?” és nem akarom azt mondani, hogy azóta fuldoklom a punciba.. De b*assza meg, fuldoklom a punciban! Háremem lett.. a farkam konkrétan érzéstelenné vált annyit reszeltem mióta a gyakorika kérdést írtam ki.. Neked is csak ezt tudom ajánlani.. Ja, várj.. Te pont ezt csinálod..

2021. márc. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
83%
Hát, ha így állsz hozzá. Akkor szüzen halsz meg haver. A qrváidat meg ne számold ide!
2021. márc. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
89%
5: egyszer dugtál életedben, az is prostival volt, de te aztán jól meg tudnád bszni a nőket. Gondolom mennyire... :D
2021. márc. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
86%

Az intelligenciát szokták értékelni a lányok! (van pár dugó pajtim :D)


20/F

2021. márc. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Ja csak az álszent kis ribizlik dugathatják magukat orrba-szájba mi?
2021. márc. 4. 11:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!