Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mihez kezdjek a lakótársammal?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek a lakótársammal? Nyomulni próbál, vagy csak én vagyok túl merev, és reagálok túl egy erős nyitottságot?

Figyelt kérdés

Mindketten most kezdtük az egyetemet, azóta lakunk együtt.


Feltűnően sokat mászkál a lakásban fehérneműben, párszor meztelenül is, amikor pedig ezen kiakadok/ezért zavarban vagyok, akkor látszólag jól mulat. (De az utóbbi esetben mindig megjegyezte, hogy csak gyors be akart szaladni a szobájába vagy a fürdőbe, és nem is gondolta, hogy észrevehetem, rosszkor voltam rossz helyen, stb. Ez már csak azért is kellemetlen, mert ha tévedek, és nem direkt idéz elő ilyen szituációkat, akkor nehogy azt higgye már, hogy kukkolom. o_o)


Ha egyszerre vagyunk közös helyiségben, akkor mindig nagyon közel ül hozzám, - legalábbis én több teret szoktam hagyni az embereknek - többször ér véletlenszerűen hozzám, mint ahogy nekem megszokott. Néha faggat, hogy miért nincs barátom, miért nem mászkálok el nagyon otthonról. Volt, hogy beszélgetés közben azon kaptam, hogy nem a szemembe néz, hanem, nos... lejjebb. Ha meglát, alaposan megfigyel, és furán mosolyog. Valahogy... hosszabban és bensőségesebben. Egyszer tanulás közben elaludtam a kanapén, mire felkeltem be voltam takarva, és két párna is volt a fejemnél.



2019. okt. 6. 08:09
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Hát, nem egyértelmü a helyzet, de nagyon úgy néz ki, bejössz neki :P.
2019. okt. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Rázd le a francba... Szánalmasak az ilyenek.
2019. okt. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
1.
2019. okt. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Mihez kezdj? Attól függ, te mit akarsz.

Ha bejön a helyzet, fogadd el a közeledését (gyanítom, nem erről van szó.)

Ha nem, és szoktatok ilyenről beszélni (szoktatok, ezt írod is), tedd egyértelművé, hogy te soha nem jönnél össze azonos neművel.

2019. okt. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Amióta a közelemben van, észreveszem, hogy fura hatással van rám néha, de alapvetően nem bukok a lányokra. Meg zavarna is, ha így lenne, mert nem vagyok 100%-ban elfogadó. Nem pártolom a kiközösítésüket, a máshogy kezelésüket, de számomra ez a jelenség inkább olyan ártalmatlan, evolúciós hiba, mint természetes dolog.
2019. okt. 6. 10:15
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Minél tovább tart ez a helyzet, annál kíváncsibb leszel. Szerintem ki fogod próbálni.
2019. okt. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Vagyis mindketten nök vagytok. (A kérdésnél nem volt egyértelmü.) Szerintem ha közömbös vagy és ezt hangsulyosan ki is fejezed venni fogja az adást. (A melegekkel kapcsolatos véleményedtöl se kiméld meg!)
2019. okt. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Na mi let vegul?
2020. okt. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"evolúciós hiba, mint természetes dolog."


Egy biztos, ha szexeltek abból nem lesz gyerek, tehát az "evolúciós hiba" nem emiart fog öröklödni.


Ergo, ha érdekel, akkor minimalisan lehetsz nyitott, az emberiség emiatt nem fog elkorcsosulni.

2022. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!