Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A baratomat mar csak a sex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratomat mar csak a sex miatt "tartom". Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mit csinaljak?

Az az igazsag hogy a baratomat mar csak kihasznalom a sex miatt. Ugy erzem hogy mar nem szeretem de isteni vele a sex komolyan nem birok magammal, es tudom hogy ha szakitanek vele akkor mar nem akarna tolem semmit. Fel eve vagyunk egyutt. Képtelen vagyok vele szakitani most is csak arra tudok gondolni mennyire jo lenne ha jol megbaszna :/. Mit tegyek? Kerlek vegyetek komolyan🙏🏻



#szex #szakítás #Kihasznalom
2021. márc. 10. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
kamu
2021. márc. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
Mi annyira jó benne? Mit tud ennyire? Üzenetben is leírhatod🙃
2021. márc. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem maradjatok együtt és szexeljetek nagyokat

Ha nem veszekedtek akkor semmi akadálya

Rózsaszín köd elmúlik egy idő után amúgy is de lehet szereted az eszeddel is

2021. márc. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Istenem miert lenne kamu? Kerlek komoly valaszokat irjatok
2021. márc. 10. 18:33
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki ez jó és neked is akkor mi a kérdés?
2021. márc. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell eldöntened, nem dönthetünk helyetted. Ha erre van szükséged, akkor maradj, de minél tovább húzod, annál nehezebb lesz az elválás.
2021. márc. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy kapcsolat sem tökéletes. Nem feltétlenül kell a lila köd után sóvárogni, ha van ami ennyire jó vele.

Én vele maradék...

2021. márc. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
Engem is csak azért tartanak :(
2021. márc. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
De most mi a kérdés??
2021. márc. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy hívják szaknyelven hogy ambivalens kötődés, annak az egyik típusa. Mielőtt nagyon belemenne az ember. A jó szex elengedhetetlen a JÓ és kiegyensúlyozott kapcsolathoz (különben elkezdesz másra vágyni ami aláássa az érzelmeket), de önmagában kevés a boldogsághoz. Ilyenkor két megoldás lehetséges. Vagy "egységesíted" a két érzést (kötődés - elutasítás) az előbbi javára a kapcsolatban, vagy szép lassan el fogsz tőle távolodni és bár jó-jó vele a szex, de csökkenni fog a vágy a többi úgymond tényező miatt.
2021. márc. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!