Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Legjobb barátomat megcsanlta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátomat megcsanlta a barátnője, és megigértem, hogy tartom a számat. Morálisan hogyan cselekedjek kevésbé helytelenül?

Figyelt kérdés
Nem láttam semmit, a csaj mesélte el nekem sirva, hogy mit tett. Úgy jött oda hozzám, hogy el akar mondani valamit, de előtte igérjem meg, hogy kettőnk között marad. Ha tudom, hogy miről van szó akkor inkább nem érdekelt volna. Nagyonjó a kapcsolatom a barátommal, közel 20éve ismerjük egymást, nyomasztó úgy rájuk nézni, hogy tudom hogy a csaj közben félrekefélt

2016. aug. 1. 16:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%

A barátság többet ér,mint egy barát barátnőjének tett ígéret!

Ezt a barátod is így fogja gondolni!

2016. aug. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem hallgass róla, mert a végén te leszel a szemét, és a barátságod is rámegy. Nem tudhatod mit reagál a barátnője erre,hogy beárultad ,lehet azt mondja hogy hazudsz és csak be akarod feketíteni ,vagy kitalálja hogy te is meg akartad fektetni stb..Rosszul jönnél ki belőle. Hallgatni arany!
2016. aug. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
76%
Nehéz helyzet.. Közöld a csajjal, hogy 20 éve vagytok barátok a sráccal, akit megcsalt úgyhogy ilyet NE kérjen tőled! Mond, hogy megadod neki a lehetőséget, hogy elmondja ő, de ha nem teszi, akkor te fogod. Tényleg ne dobj el úgymond egy 20 éves barátságot, csak mert a barátnő félrekefélt és a terhet szépen szólva átrakta rád.
2016. aug. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
77%

Mondd el a barátodnak minél előbb, ezt a saját példámmal tudom a legjobban alátámasztani.

Nem mondtam el valamit a barátnőmnek, pedig jobban tettem volna ha elmondom.

Kiderült a dolog, és másfél évig hozzám sem szólt, úgy megutált hogy azt szavakba nem lehetett önteni.

Azóta felengedett és kibékültünk, de megbántam, hogy annak idején nem voltam vele őszinte.


A csajt meg ne sajnáld, vállalnia kell a tetteiért a felelősséget!

2016. aug. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
71%

Egyértelműen elmondanám a barátomnak, mivel ő a fontosabb nekem. Ugyan úgy, ha a barátom csalja meg a párját, akkor meg neki falazok.

De egyébként a csaj, miért pont neked mondta el?

2016. aug. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
De láttam rajta, hogy nagyon megbánta és folytogatja a büntudat, ezekután nemtudom elképzelni, hogy ujra megtegye. Szóval ha nem mondom meg, akkor nem előzök meg vele semmit...szerintem
2016. aug. 1. 16:21
 7/28 A kérdező kommentje:
pont ez a legrosszabb a történetben, hogy miért nekem mondta meg. Azért mert történetesen a nővérem. Szóval a barátom a sógorom
2016. aug. 1. 16:22
 8/28 anonim ***** válasza:
43%
Na, itt derült ki nekem, hogy ez kamu...
2016. aug. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
szándékosan nem foglaltam a kérdésba, hogy a nővéremről van szó, mert előszöris az érdekelt volna, hogy mit tennétek abban az esetben ha a csaj kivülálló.
2016. aug. 1. 16:29
 10/28 anonim ***** válasza:
83%

Tök mindegy, hogy ki az a lány, el kell mondanod a barátodnak, mert így sosem fog felnőni a kedves nővéred!

Persze, mindig kibújni a felelősség alól...Az nagyon megy...

Már csak ezért is egy taknyos kislány még és nem nő!

2016. aug. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!