Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől élvezik a cuckoldot a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől élvezik a cuckoldot a cuckoldok jobban, mint a sima hármast?

Figyelt kérdés
A sima hármast, négyest - főleg, ha néha jut a férfinak más nő - még értem, de azt a megalázós fétist nem. Fontos, hogy elfogadom, ha valakinek ez nem tetszik, csak nem értem.

2021. márc. 12. 10:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Pontísotok, elfogadom azt is, ha valakinek tetszik, csak nem értem.
2021. márc. 12. 10:30
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A megalázás. Nem kell értened. Egy heteronak sem kell értenie, hogy miért jó a melegeknek a saját nemükkel szexelni. Miért kéne már megérteni? Elfogadjuk és kész, ez pont elég.
2021. márc. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha megleshetem, ahogy más keféli, vagy ha máshol csinálják és elmeséli, utána akkorát szexelünk, amilyent csak régen.

Ha ott vagyok közben, az kicsit megalázó érzés és ők sem olyan felszabadultak, de utána ilyen esetben is mindig szexelünk.

2021. márc. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az tetszene ha nézhetném a páromat mikor mással szexel,a tudta nélkül. A megalázás nem.
2021. márc. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is csak mint az utolsó. Szeretem, ha másokkal szexel, de megalázást nem kérek. Abból elég van a munkahelyemen.
2021. márc. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!