Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hosszú kapcsolatokban hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolatokban hogy marad izgalmas a szex?

Figyelt kérdés
Én 3 hét után mindig meguntam, és szakítottam a csajjal, mert mindig ugyan azt csinálta amire azt hitte hogy jó nekem, vagy furákat kérdezett hogy izgat-e ez meg az. Az utolsó csajom kiakadt mert szerinte “a szex nem az ágyban kezdődik, és a hosszútávú jó szexért tenni kell” én teszek, de ezt nem értem, miért hol kezdődne ha nem az ágyban. Nálatok ez hogy megy? Hogy bírnak emberek évekig csak egy emberrel lenni?

2021. márc. 12. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Beszeltel vele hogy legyen mas is? A nők se gondolatolvasóak
2021. márc. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
3 hét után megunni? Az igen. Szerintem rajtad a változatosság se segítene. Nem lehet, hogy te úgy alapból nem bírsz sokáig együtt maradni valakivel, ha unalmas a szex, ha nem?
2021. márc. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom hogy vagytok mind a ketten vagy 17 évesek. Kicsit fel kéne még nőni a feladathoz és KOMMUNIKÁLNI, hogy kinek mi a jó. Többféle pózt, helyszínt kipróbálni.
2021. márc. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az utoló csajodnál a pont. A nőknél fontos a ráhangolódás, de férfiként én is szeretem, ha korábban indul, tervezéssel, izgatással. Borzasztó rosszul állsz hozzá. Ha kérdezik, hogy mi izgat, azt becsüld meg. Nem ártana rájönni, arról nem beszélve, hogy vissza is kéne dobni a kérdést. Kétirányú kommunikáció, kölcsönösség, odaadás. A szerelem egy külön szintre helyezné, de ezt csak félve jegyzem meg. Igen, tud működni, hosszú távon.
2021. márc. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"de ezt nem értem, miért hol kezdődne ha nem az ágyban."

többféleképp is érthető.

egyrészt, ha gondok vannak a kapcsolatban vagy az életben (vagy akár csak egy vita, neheztelés, negatív érzelmek a másik felé), az többnyire a vágyra is kihat

de napi szinten is, ha fárasztó vagy unalmas volt egy nap, sok ember nem tud csak úgy átkapcsolni, hogy most akkor itt vagyunk az ágyban és szex (én sem, pedig férfi vagyok). sokkal jobb, ha nem csak szex előtt vannak szexuális ingerek, utalások, így sokkal jobban felcsigázva várom az egészet, mint egy jó reklám.

2021. márc. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem az ágyban kezdődik, hanem azon kívül. A vágy, a szimpátia felkeltésével. Az ágyban csak beteljesedik. Akihez érzelmileg jobban kötődsz azzal jobb a szex is. Az ember már csak így működik, nem csak pusztán a mechanikai ingerekről szól a szex.
2021. márc. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Es en meg az exemet tartom taplonak. Legalabb o 3-4havonta váltogatja a noit, csak utana un rajuk. 3 het...az nem semmi
2021. márc. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!