Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak alkohollal megy a szex....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak alkohollal megy a szex. Van innen visszaút?

Figyelt kérdés
Házas vagyok, de csak akkor megy a szex, ha legalább 2-3 pohár bort megiszom előtte. Egyébként nem is kívánom. Józanul is próbáltam, nem élveztem egy kicsit sem. Volt így más is?

2021. márc. 13. 22:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy már nem vonzódsz a párodhoz? Aztán az alkohollal veszed magad rá?

Amúgy ez már tényleg alkoholizmus, még ha nem is részegségig iszol. Szerintem próbálj meg pár hétig nélküle létezni és nézd meg mi lesz, ha nem megy, keress fel szakembert.

2021. márc. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 érdeklődő35 ***** válasza:
100%

Undorodsz a férjedtől, vagy magától a szexről, esetleg a szextől vele?

Vagy nem, de nem tudsz másként benedvesedni, csak, ha mint részeg nőt képzeld, valósítod meg önmagad?

2021. márc. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tudod elengedni magad józanul, ez inkább ilyen lelki gond, tele vagy gátlásokkal.
2021. márc. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem tudsz elég sürgősen megfelelő, szakszerű segítséget találni!

Egyetlen pasi sem éri meg azt, hogy alkoholizmusva süllyedjen a nő mellette (és a pasirol is sokat mond, ha ezt nem veszi észre).

Szerintem ezeket kellene tenned:

* a környék összes pszichológusával beszélni, valamelyik csak tud hamar időpontot adni.

* Próbálj meg nem inni

* Pasiddal ne szakíts (még), de szeparálódjatok el addig, amíg meg nem oldódik a problémád

2021. márc. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!