Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaha találtatok már beszélge...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaha találtatok már beszélgetőpartnert ilyen témában?

Figyelt kérdés

Akivel tudtatok fantázia, szex, illetve ilyen szerepjáték vagy akármi ami izgatja a másik vagy mindkét felet beszélgetni... vagy ha nem is ilyen de valami érdekes témával kapcsolatban. :)

Sokat olvasom hogy sokan snapchaten beszélgetnek így meg küldenek egymásnak képeket (ha kéri a másik fél és igényli)...stb


Nem volt soha ilyenre szükségem sőt egy időben hülyeségnek is találtam az ilyen fajta beszélgetést, de most hogy van ez a covid helyzet így kicsit eléggé ingerszegény lett a környezetem és 3 éve nem voltam senkivel. Nem sajnáltatásképp írtam ki csak ez az indok amiért kipróbálnám (természetesen lánnyal) ha valaki tart erre igényt.

Nem igénytelen dolgokról szeretnék beszélni,meg nem úgy mint az agyhalott, hanem ami kielégíti a másik felet is téma ügyileg és máshogyan is.

Engem az sem zavar ha nem pont szexchat lesz a vége hanem csak egy kellemes beszélgetés, ismeret csere. :D

Nem is ígérem hogy ez hosszútávú lenne, nem szeretek ragaszkodni senkihez, csak amíg mindkét félnek jól esik ez a chatelés.


Normális válaszokat előre köszönöm. :) 24/F



2021. márc. 14. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Mutatkozz be, aztán meglátjuk. :)
2021. márc. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

igen volt szexchat, szerepjáték (bár az nem csak erotikus) és még ennél izgalmasabb dolgok is


F

2021. márc. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a normális kommenteket.

Kedves első. Mit értesz bemutatkozás alatt?

Szeretek olvasni, érdekel a pszichológia nagyon, szeretek zenét hallgatni nem tudom mit mondhatnék magamról ami alapján eldöntöd hogy megfelelek-e vagy sem. :D

2021. márc. 14. 16:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Bemutatkoztál már! "most hogy van ez a covid helyzet ..... 3 éve nem voltam senkivel." Szerinted 3 éve van "covid helyzet"?
2021. márc. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy vontad le ezt a következtetést. Semmi köze nincs a kettőnek egymáshoz. Mindegy, engedjük el, legyen igazad:D
2021. márc. 14. 18:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Sose ilyen szándékkal kezdek beszélgetést, csak szeretek ismerkedni és nyitott vagyok, ha esetleg úgy alakul, akkor benne voltam. Megismerni a másik tapasztalatit.


Bár nekem sose volt ingerszegény az életem. De ez lehet azért, mert kiskoromtól feltaláltam magam, el voltam egyedül is és társasággal is.

2021. márc. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves 6.-os. Egyértelmű, én sem azt mondtam hogy így szeretnék akárkivel is kezdeni egy beszélgetést ,csak leírtam a szándékaim. Szóval értem mit mondasz. Köszönöm a válaszod.
2021. márc. 14. 23:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Oké, csak leírtam a tapasztalatom.

Szívesen.

6-os

2021. márc. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!