Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anális szextől keletkezhet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szextől keletkezhet aranyér? (Nő vagyok) Mostanában próbáltuk ki először a párommal, és most fájdalmas egy picit, ráadásul olyan, mintha egy duzzanat is lenne a nyílásnál.

Figyelt kérdés

2021. márc. 14. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Igen, aki hajlamos rá, annak sajnos az anál bellobbanthatja a problémát, ezért nem javasolt
2021. márc. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Egy alkalomtól nem valószínű. Inkább csak azért fáj, mert ez volt az első alkalom.
2021. márc. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha van ott duzzanat, akkor igen az lehet, doki megmondja
2021. márc. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

Egyetértek 2-l Az elsőnél én is ezt éreztem, de a barátom "bejáratott"

F/59

2021. márc. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy aranyér rosszabbodott, vagy kisebb berepedés, ami fáj és a vizsgálgatása alatt megtaláltad az egyébként tünetmentes aranyeredet?
2021. márc. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Igen. Az kijárat
2021. márc. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Első 2 alkalommal (aztán tobb nem is volt) az én csajomnak is fájt utana több mint 2 napig. Ugy mondta, mintha nem húzódott volna vissza a popsija rendesen, mint ha nyitva maradna. Természetesen semmi ilyenről nem volt fizikailag szó, csak siman kellemetlen érzés volt, mert még nem csinálta előtte popsiba soha. Pedig nagyon nagyon óvatos voltam vele. Szerintem az első 1-2 alkalommal normális amit érzel

Leszamitva a duzzanatot, mert az már aranyerre utal. Én úgy tudom magától analtol nem alakul ki, csak ha hajlamos vagy rá, akkor hamarabb ki hozza.

2021. márc. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
10%
nőként azt mondom gusztustalanok az ilyen “nők” akik a valagukba kérik a f@szt.... 🤮🤮🤮 betegek 😂😂😂
2021. márc. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%

Duzzanat?

Akkor nem kérdés, megérkeztél az aranyeresek világába

2021. máj. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!