Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Komolyabb BDSM közben nálatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyabb BDSM közben nálatok belefér egy kis időre magára hagyni a másikat, 10-15 percre (pl. leugrani a boltba stb). Vagy ez kizárt dolog?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel már nem vagyunk teljesen kezdők a témában, újabban a komolyabb kikötözéseket szeretjük rajta kipróbálni.

Tegnap is ilyesmit játszottunk este, amikor eszembe jutott h le kell ugrani dohányboltba, mert ugye a hülye kijárási tilalom miatt 7kor zár.

És hiába mondta h hagyjam úgy nyugodtan, én egyszerűen nem mertem, úgyhogy eloldoztam. Ami volt vagy 15 perc. Aztán sajnos mire visszaértem már elszállt az ihlet, mivel ugye hosszú idő megkötözni úgy. ma meg hiába pótoltuk be, nem volt ugyanolyan jó. Igazából az a kérdés hogy akik komolyabban, régóta űzik ezt, azok mindig betartják ezt a szabályt, h nem hagyjuk magára a másikat, vagy néha-néha tesznek kivételeket?

Tisztában vagyunk a veszélyekkel, de érdekelne, hogy másoknál hogy zajlik ez.


2021. márc. 14. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem hagynám ilyen szinten magára a subomat, még kérésre sem

ha mondjuk a lakásban vagyok, vagy belátható távban és van kamera, vagy kommunikáció, akkor ez még belefér


F

2021. márc. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

#1-es vagyok:

még azt leírnám én hogyan látom a kockázatokat

jó eséllyel nem történik semmi, de ha esetleg mégis gond van, akkor akár az életébe kerülhet!

vannak esetek amikor nem kerülnek az életébe, de órásit veszíthet, mondjuk ott hagyod kikötve és a Mari néni az alsó szomszéd mondjuk véletlen odaégeti a kaját és ő a füstöt érzi, vagy be is kapcsol a tűz jelző

még ha nem is lesz tűz, ilyen helyzetben sokkal durvábbnak éli meg, nem annyi, hogy kinéz az ajtón

úgy érezheti, hogy életveszélyben van és ez az érzés miatt onnantól retteghet a kötözéstől, egyedülléttől


kinél mi az ami már sok, esetleg attól is félhet, ha mondjuk zajokat hall és nem tud megbizonyosodni arról, hogy biztonságban van

2021. márc. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Magara hagyhatod de legyel lakason belul.
2021. márc. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam, subként ez nagyon erős limit. Ott hagyhat, de csak ha ő lát/hall engem. És akkor is csak rövid időre. A magárahagyatottság engem lelomboz, bánt és nem olyna büntetés, ami beleférne.


A fenti példa pedig hibátlanul leírja, mi a veszélye!


Szerintem jól tetted, hogy nem hagytad ott és majd biztosan hamar lesz újra ihlet, idő és kedv :)

2021. márc. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha 15 percig tart, amíg eloldozod, akkor bizonyos esetekben az se segít feltétlenül, ha te ott vagy mellette, amikor beáll a hirtelen veszély. :D
2021. márc. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!