Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Fekete vagy latin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Fekete vagy latin férfiakkal tényleg jobb vagy másabb a szex?

Figyelt kérdés

2021. márc. 16. 19:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
Még sajnos nem voltam egyikkel sem.
2021. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Kockázatos,NEM ÉRI MEG.
2021. márc. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én mexikóival voltam már(feketék viszont nem jönnek be), nem volt semmivel sem másabb, mint bárki mással. Azt szögezzük le, hogy a szexnek nincs köze a származáshoz. Lehet a sztereotípiák alapján azt gondolnád, hogy a latinok biztos szenvedélyesek, hát nekem ezzel szemben eddig a britek voltak a legszenvedélyesebb partnereim.
2021. márc. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%

Kezdenem ott hogy a szarmazasnak nincs koze a szex minosegehez.

Voltam fekete pasival is meg arabbal, egyik se volt jo az agyban es a farkuk se volt valami nagy. Voltam mar ausztral pasival aki brutal figyelmes volt es a farka is eleg jo volt. Latin nem tudom pontosan mit takar nalad, a latin-amerikait vagy barmilyen kreolos mediterran orszagbol szarmazo ferfit. Mert pl olasz ferfival is voltam, o nagyon szenvedelyes volt (ez meg is felel a sztereotipiaknak).

Ember fuggo hogy milyen a szex, nem a szarmazas szamit

2021. márc. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%
#4 na mondjuk a farokméret azért általában megfelel a sztereotípiáknak, én két perzsa férfival voltam és mindkettőnek nagyon nagy volt :D
2021. márc. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mi az nagyon nagy? :) Figyeltek rád? Volt minden? Milye volt velük csókolozni?
2021. márc. 16. 22:58
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Voltam fekete férfival , ugyan olyan volt mint fehér pasival
2021. márc. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
26%

dehogynincs! nagyon is sok köze van a származásnak kultúrának és farok méretnek ne hazudjatok


visszatérve a kérdésedhez négert soha, ha nem akarsz HIV pozítiv lenni és halálra ítélni magad, a mexikói elmegy de van itt elég magyar derék legény fejezzük már be ezt a határon túlrol jött rögtön leszpom hozzá állást elég a krvákból

2021. márc. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%
Miért van lepontozva, aki már szexelt feketével? Nekem is volt pár az életemben, de semmi extra.
2021. márc. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%

#8 semmi közöd ahhoz, hogy ki kivel szexel. A magyar pasikban csalódtam eleget, hogy ne akarjak már velük lenni. És ezzel nem csak én vagyok így. Tanuljatok meg úriemberként viselkedni, és akkor nem kell a külföldiekre féltékenykednetek.


Amúgy a farokméretnek nyilván köze van a származáshoz, mivel genetika határozza meg, de annak, hogy ki milyen az ágyban, nincs köze hozzá.

2021. márc. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!