Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Életemben először nagy nehezen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életemben először nagy nehezen lett csajom, de véletlenül arcon rúgtam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval az történt hancúroztunk be vadult, mondtam neki csikis vagyok nem birom ne csikizz. Véletlenül arcon rúgtam. Felállt és megindult a fürdőbe és ezeket mondta, hagyjál, ne szólj hozzám, hülye. És nem jön ki mi csinaljak. Itt vagyunk nálunk és ráadásul a húgom fürdene. Mit tegyek higy ne haragudjon és ki jöjjön????

2021. márc. 16. 22:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Rúgd szájba, hogy ne hisztizzen, aztán aludjatok, hadd fürödjön a húgod.
2021. márc. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Szóltál neki, hogy csikis vagy. Véletlenül pofán rúgtad, és ő haragszik? Nyugodtan haragudjon. Mond neki, hogy sajnálod, de te szóltál, hogy ne csiklandozzon. A fürdőből meg jöjjön ki mert nem otthon van.
2021. márc. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
100%
Hát te végülis szoltál hogy csikis vagy ,kissé az ő hibája de próbáld neki úgy elmondani hogy legközelebb ha szólsz ne legyen ilyen és ez így elkerülhető, legalábbis én így megérteném, meg hát kérj bocsánatot és adj egy puszit az arcára ha kijön.
2021. márc. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
100%
Hát őszintén nem kellett volna kiakadnia neki, de ha ennyire ragaszkodsz hozzá hogy ne haragudjon rád ezért írtam le ezeket az előző válaszban.
2021. márc. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Küld be a húgodat ha ő is arcon rúgja lehet kirepül a fürdőből!
2021. márc. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is ketten rúgjátok pofán a húgoddal. 😅 Aztán fürödjön mindenki egymással. 😂
2021. márc. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%

6os

Szerintem elég ha a húga rúgja pofán, a csajok a fürdőért mindenre képesek.

2021. márc. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Na végre ki jött de durcizik. Ebből ma már csak alvás lesz.
2021. márc. 16. 22:34
 9/23 anonim ***** válasza:
91%

'Itt vagyunk nálunk és ráadásul a húgom fürdene.'


Hát én ezen szakadok. :D

2021. márc. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Na ha kijött akkor rúgjon arcon mindenki mindenkit és tusoljon mindenki mindenkivel. Akkor minden egál. 😂 Amúgy szakadok...😂
2021. márc. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!