Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ítélik el sokszor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el sokszor azokat akiknek a vékonyabb lányok tetszenek?

Figyelt kérdés

Az egész világ marketing a kövér nők körül forog és mindenkit elítélnek akinek ez nem tetszik.


Nekem személy szerint mindig a vékonyabb kis cicijű, szép fenekű lányok tetszettek és akár, hogy erőltettem meg magam, akár mennyire próbáltam "a belsőjét szeretem" módon gondolkodni, nem tudtam szexuálisan vonzódni egy kövér nőhöz sem. Volt dagibb barátnőm innen tudom, de egyszerűen nem ment.


Más férfival is van így?


A kérdést nem provokatívnak szánom, csak szerintem dúrva, hogy napjainkban mennyire a nagyhangú emberek akarják eldönteni, hogy mi tetszhet egy férfinak.



2021. márc. 17. 23:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%
Ha elmegy egy 60kgos meg egy 40kgos csaj valahova a negyven kgosra tapadnak a pasik, hiába deszka alkat.
2021. márc. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
87%

1. Hol látsz te Calvin Klein-nál 100kg-os nőt mert én sehol.


2. Ha mégis lennének akkor legyen ugyanis ha Calvin Klein szeretne duciknak eladni ruhát akkor legyen is molett a modell. Nagyon undorító mikor plus size modellnek írják oszt egy átlagos alkatú max 1-2kg pluszos csak pózol.

2021. márc. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom, honnan szeded ezt? Nekem pl. tetszenek, sokkal jobban, mint egy dagi.
2021. márc. 18. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
56%
Mindig kapósabbak voltak és lesznek is a vékony lányok, legalábbis én molettként ezt tapasztalom. A legtöbb férfi inkább csak akkor éri be a kövérebbekkel, ha más nem jut nekik. Persze van itt is 1-2 kivétel, akit tényleg ez vonz, de nagyon ritka.
2021. márc. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
17%
Mindenkinek más az ami tetszik. Ne foglalkozz azokkal akik elitelnek emiatt.
2021. márc. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

hát nem sok értelmes választ kaptál :D

mondjuk jelentgetés és kötekedés helyett esetleg értelmezni kéne a kérdést, vagy elgondolkodni azon( vagy megkérdezni), mire gondolt a kérdező, na mindegy.


azért, mert mindenhonnan ömlik a „fogadd el magad” mantra, és gyakorlatilag már tilos leírni, ha nem tetszenek neked a kövérek.


„De szerintem támogatni az egészségtelenséget az nem feltétlenül jó.”


egyetértek, de ezt Magyarországon (ahol az emberek többsége lusta és csak kifogásokat keres) magyarázhatod.


Külföldön meg hihetetlenül túltolják már az ilyen dolgokat. A túlsúly egészségtelen, és én még életemben nem találkoztam kiegyensúlyozott kövér nővel:


-borzasztóan önbizalomhiányosak, ami sokszor kötekedésben nyilvánul meg.

azt meg különösen imádom, hogy mindenki azzal védi őket, hogy genetikailag hízékonyak, pajzsmirigy-alulműködésük, aha.


Csak vhogy a statisztikák szerint a kövérek alig 2-3%-ának van olyan problémája, ami MEGNEHEZÍTI, hogy lefogyjon.

Nyugodtan ki lehet jelenti, hogy a kövér nők nagy része csak lusta és igénytelen.

2021. márc. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!