Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az oka annak hogy a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak hogy a legtöbb lánynak nem tetszenek a vékonyabb fiúk?

Figyelt kérdés

Nem azért vagyok vékony mert nem eszek és nem sportolok, hanem egyszerűen ilyen alkatom van. De barátnőt nem tudok találni. Sokan azt mondják hogy a vékony testalkat nem vonzó. Ez komolyan így van?

Azért nem csont és bőr vagyok. Viszont a BMI indexem a normál alsó határa.

Jah és ami miatt még vékonyabbnak tűnök az pedig az hogy magas vagyok.


Ha jobb lenne a testem akkor jobban vonzódnának hozzám a lányok?


2019. jún. 18. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Legyél férfias. Az, ha vékony vagy nem baj, csak férfias légy.
2019. jún. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Mi ez a hazugság? Pont, hogy a vékonyakat szeretik. Te se voltál még kövér sosem, hogy ezt lásd.
2019. jún. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van, akinek pont a vékony fiúk tetszenek. De szedjél fel izmot és máris több lánynak fogsz tetszeni. Egy ismerősöm is magas vékony volt, elment edzeni és már jobban néz ki.
2019. jún. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Se a vékony se a dagadt nem jön be. Legyen átlagos de nem kigyúrt, az nem tetszik.
2019. jún. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2-es egy dagadtnak is nagyobb az eselye baratnot talalni mint egy nagyon vekonynak. Nem vicc egy 120 kg os embernek jobb eselyei vannak. Mivel a nok genetikailag arra vannak kodolva hogy a hatalmas ferfiakhoz vonzodjansk. Mivel azok megvedik oket biztonsagban erzik magukat. Nyilvan jobb ha az ember izmos de sok lanynsk tetszik a dagadt is ha egyebkent maga az ember jofej vicces. Egy sovany ferfi az viszont lehet barmilyen jofej akkor is csak nyomi marad.
2019. jún. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vékony srácoknak sokkal több esélye van mint a dagadtaknak!
2019. jún. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolod te.
2019. jún. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Férfiasan vagy vékony?!Mert nem mindegy
2019. jún. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mások nevében nem tudok beszélni, de nekem pont ez az ideálom:)

19L

2019. jún. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!