Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rám férne egy kis segítség,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám férne egy kis segítség, vad nővel hozott össze az élet?:)

Figyelt kérdés

Szóval, megvan köztünk az összhang, a nő nagyon művelt, értelmes, jó humorérzéke van, nagyon oldott közöttünk a hangulat, egyszóval teljes a rózsaszín köd. Nemrég lefeküdtünk egymással (többször), viszont félek, hogy ilyen téren nem passzolunk és kevés vagyok neki.

Én nagyon igényelném férfi létemre a lassú, meghitt szeretkezést, jó lenne minden porcikáját kényeztetni. Ő viszont egy vadmacska, azt élvezi csak, ha keményen dugom, vagy szex előtt ráül az arcomra, hogy kielégítsem. Vadul lovagol, ezzel nincs baj, csak nekem nagyon hiányzik a visszafogottság is. Mondtam neki, hogy mit szeretnék, de ő azt a teszt nem nagyon élvezi. Mit csináljak másképp?

29/F 26/N



2021. márc. 18. 10:59
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Kilences, köszi szépen, pont elküldtem a válaszom, mielőtt reagáltam volna a tiédre. Valóban... Úgy érzem ettől magam, hogy nem vagyok jó neki, már ő is tudja, hogy nekem mi lenne a "normális", mire lenne igényem... Teljesítette a kívánságom múlt este is, de látszott rajta, hogy alig várja, hogy vége legyen. Ettől érzem most szarul magam, csapongok csak.
2021. márc. 18. 11:38
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Hiába nem tetszik némelyeknek a válaszom, a szex partnerségen alapul, és szerintem nem annak kéne kizárólagosan meghatároznia, hogy a nő hogy szereti, és ha nem az van, akkor leminősít férfiként, szeretőként.

Korábban az volt a fáma, hogy a jó asszony az urának a szexuális tárgya, neki az a dolga, hogy a férfinek jó legyen, ha ő nem élvezi, az nem szempont. Ezt a nyugati társadalmak a 20. században meghaladták, de hiba lenne átesni a ló másik oldalára.

2021. márc. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem volt vele soha gondom, igaz hogy nem túl sok kapcsolatom volt, de szerencsére egyikük sem szerette az állandó vadulást. De egyébként a normál szeretkezésbe is belefér egy kicsi, de nem igazán szeretem. #7
2021. márc. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Valahogy jobban bejön az akár órákig tartó, hosszú előjátékkal és pettinggel fűszerezett szeretkezés, sok csókkal, simogatással, meg egyebek. Még ha egyesek úgy is gondolják, hogy ez nem "férfias". #7
2021. márc. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Húzd nyársra, hogy forogjon a kukin.
2021. márc. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem minősítettem le a partneremet, ha nem illettünk össze. Ha valakivel nem egyeznek a szexuális igényeim, akkor nem akarok egész életemben megalkudni. Eltudom dönteni, hogy nekem mi a jó és a megfelelő partnerrel egyenrangúan élvezhetem. Ha nem egyenrangú a szexuális élmény, akkor valakinek mindenképpen rossz lesz.

De miért is kéne olyan kapcsolatban lenni, ahol nem élhetné meg az ember a számára kielégítő szexet? Másik pasi megadhataná a nődnek, amit akar és neked is megadhatná egy másik lány, amit te akarsz.

Senkinek nem kell alárendelnie magát a másik akaratának és rosszul éreznie magát szex közben, egyik félnek sem kellemes egy normális kapcsolatban, ha a másik nem élvezi vele az együttlétet.

2021. márc. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Kövezzetek meg, de lányként mondom azt, hogy nem csak az nő vágyait kell szem előtt tartani, nem csak hozzá kell alkalmazkodni. Az hogy a legtöbb ember keményen szereti az nem azt jelenti hogy nem lehetne kompromisszumot kötni. Te se csinálj olyat amit nem akarsz, rá se erőltess olyat amit nem akar, úgyhogy vagy megbeszélitek és találtok megoldást, vagy ez sajnos ennyi :(
2021. márc. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Én rávezettem a párom hogy lassan szeretem azóta figyel nagyon :-)

Sose szerettem vadul és a legtöbb pasi meg úgy szerette ahogy most a te nőd :-(

2021. márc. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
68%
Add kölcsön a csajodat egy hétre nekem.
2021. márc. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

17-es!


Jól látod.


”Az hogy a legtöbb ember keményen szereti”


Ezt honnan tudod?

2021. aug. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!