Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A csaladban nalatok mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaladban nalatok mennyire megszokott az intim szortelenites? Ki mekkorara hagyja meg a fanszoret?

Figyelt kérdés
Legyszi irjatok kort is egyes emberek mellé.

2021. márc. 18. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki leszedi, de a részleteket nem osztjuk meg egymással. Nem téma ez.
2021. márc. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

családban? :D háls égnek fogalmam sincs, hogy a szüleimnek és testvéremnek milyen a fazon.


én gyantázom magam mindenhol, néha kis "leszállópályát" hagyok a puncion

2021. márc. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem Borsodban lakom, hogy érdekeljenek a családtagjaim intim testtájai.
2021. márc. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lövésem sincs milyen anyám, vagy apám fanszőrzete ez kettőjükre tartozik nem rám. Sőt a bátyámét sem tudom, de ha húgom lenne azét sem tudnám. Jobban érdekel a szomszéd kiscsajé milyen, lehetőleg közelről "megtekintve" :D
2021. márc. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
apámmal élek de neki is natur az intim részen
2021. márc. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Én szűz vagyok szóval fölöslegesen nem szoktam. Néha ollóval vágok kicsit... Majd első alkalomra tuti leborotválom mert nem akarom hogy azért ne nyaljon ki mert szőrös.


25N

2021. márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#6 ne borotva legyen, hanem gyanta! Ki fog jönni egy csomó pattanás a borotvától, ha nincs hozzászokva a bőröd. Jobb nyalni ha kicsit szőrös, mint hogy pattanásos legyen!


20/F

2021. márc. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#6:

Nem hinném, hogy zavaró lenne, a lényeg, hogy tiszta, ápolt legyen.

Véleményem további része pedig már nem számít általánosnak :D

2021. márc. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szüleimét nem tudom, nem is érdekel, de nekem és hugomnak természetes. Hugom nyáron szokta bikinivonalig szedni, de ilyenkor nem szedi, én meg sosem szedtem le. Egyszer kíváncsiságból rövidebbre vágtam, ennyi.

22F

2021. márc. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tesóm nincs, anyámét nem tudom, de nem is érdekel. Apámét láttam már, neki meg van hagyva, de a sajátom sokkal dúsabb. Vagyis dúsabb lenne, mert én rendszeresen rövidítem. /F
2021. márc. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!