Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Két ember közötti vonzalom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két ember közötti vonzalom mennyire látható mások számára? Milyen dolgokból lehet ezt észrevenni? Esetleg Ti miből veszitek észre, ha vonzónak talál titeket valaki?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy mint harmadik személy mennyire veszitek észre két másik ember közötti vonzalmat csak testbeszéd alapján? Milyen jelek utalnak rá, ha nem is beszélnek egymással? Mennyire látszik?

2021. márc. 19. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az attól is függ, hogy mennyit mutatnak meg, mennyire tudják visszafogni magukat mások jelenlétében.
2021. márc. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Belenézek a szemébe, nem hiába mondják hogy a lélek tükre. Az összes többi megérzés, 6. érzék. A nonverbális jelek eléggé összetettek, de egyben kell mindent figyelni, 1-1 mozdulatból önmagában nem lehet következtetést levonni.
2021. márc. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha feltűnően nem beszélnek egymással és nem néznek egymásra társaságban? Az is jelenthet valamit?
2021. márc. 19. 13:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Megeshet!
2021. márc. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 ez bármit jelenthet, látni kellene hozzá a komplett viselkedésüket, tekintetüket ennyiből nem lehet megmondani. Egyébként miért érdekel hogy két ember között van-e valami? Rájuk tartozik :)
2021. márc. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Magamra gondoltam volna! Es arra, hogy ez masoknak mennyire jon le :)

Mert en erzek valamit, azert csak eszreveszem ha valaki "ugy"nez ram,szerintem nem gondolom rosszzl

2021. márc. 19. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!