Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem szeretek csókolózni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretek csókolózni?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt a párommal (első párom), az elején inkább semleges érzést váltott ki belőlem a csók, de most már eljutottam oda hogy nem szeretem csinálni, egyszerűen nem bírom. Most nem arról van szó hogy a párom ápolatlan vagy büdös lenne meg ilyenek, mert ezekre kimondottan figyel. Egyszer mondta hogy az előző barátnőit hogy beindította a csókja (gondoltam magamban, a kis egócska) és én erre megmondtam neki hogy én valamiért nem szeretem, erre megszeppent és azt mondta hogy bolond vagyok XD, kicsit szerintem meg is sértődött. Most már ez kezd zavaróvá válni. Ő is észrevette hogy ilyenkor sokszor elhúzom a fejem, de nem akarom megbántani, csak egyszerűen nem szeretek csókolózni. Azt hozzá teszem hogy a szexuális életünk teljesen rendben van. Mi a véleményetek, mitől lehet ez? 18/L

2021. márc. 19. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
A tudat alattidban van valami ami blokkol, gátol a csók élvezetében, de hogy az mi ennyiből még egy pszichológus professzor sem mondja meg. Sokszor szokott lenni az oka, hogy nincs meg a megfelelő érzelmi kötődés a partner iránt, de ha ez nálatok nem áll fent akkor tényleg passz.
2021. márc. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
Hát...én se szeretek csókolózni. Csak a legeslegelején amikor rózsaszín köd van.... de utána már nem....
2021. márc. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Nem mindenkivel esik jól a csók. Attól,hogy vannak érzelmek, "a kémia" nem feltétlenül van ott, hogy szét akard tépni a csókja miatt, még akkor sem, ha a szex rendben van / kellemes.

Kevesen tudnak _igazán_ jól csókolni, de ha találkozol azzal, aki hozzád passzolóan csinálja, arra pillanatokon belül rá fogsz jönni, mert leolvad a bugyid:)

Utolsó eset: akik egyszerűen tényleg nem szeretnek csókolózni.

Ő az első barátod, meredek lenne azt kijelenteni, hogy te is ilyen vagy.

2021. márc. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem jó vele csókolózni, mert nincs meg köztetek a kémia 🤷‍♂️
2021. márc. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!