Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az hogy párkereséskor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy párkereséskor a lányok a biztonság érzetet keresik egy fiúban, a fiúk meg a lányok kinézetét?

Figyelt kérdés
Tehát a lányoknak az a fontos hogy biztonságban érezzék magukat. A fiúknak meg hogy minél szebb alakja legyen a lánynak?
2021. márc. 19. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Mindenki azt keresi a másikban amire vágyik. Ez mindenkinél más és más.
2021. márc. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Ennyire azért nem egyszerű.
2021. márc. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem, tévhit, hogy csak a kinézetre megyünk. Sokkal fontosabb az, hogy jófej legyen a csaj, egyezzenek a szokásaing, világnézeteink, jó legyen a szex ugye, stb. A csajoknak pedig alap, hogy akkor tudnak igazán felnézni egy férfire, és férfiként tekinteni rá, ha biztonságban érzik magukat mellette, ez mai napig így van.
2021. márc. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Így van. Azt kihagytad, hogy az anyagi biztonságot. xdd
2021. márc. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%

3

Talán a saját nevedben kellene beszélned. Nekem tökéletesen elég a jó segg és a babaarc.

2021. márc. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ugyan már 3-as... az ilyen dolgokat, mint amiket említesz, hogy tudsz meg egy csajról? Nyilván először meg kell ismerkedni, vagy fel kell rá figyelni. Ehhez az kell hogy észrevedd, felfigyelj rá, amihez elengedhetetlen hogy külsőleg felhívja a figyelmed. Ha ez meg van, onnantól jöhetnek azok a dolgok amiket említettél. De fontos hogy a csaj jó nő legyen.
2021. márc. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

6os

Na és mondtam én, hogy nem kell ismerkedni? Mivel szerencsére régebben nagy társaságokban mozogtam, a látókörömbe kerültek nagyszerű lányok is, akik az első benyomást nem a tökéletes alkatukkal, hanem az átlagos, de bűbűjos kinézetükkel is feltudták kelteni, miután váltottunk pár szót.

4es

Az anyagi biztonság is odatartozik, amit írtam.

2021. márc. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
Erre a kérdésre tökéletes válasz Mészáros Lölő és Várkonyi Andrea románca.
2021. márc. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Ezt IS, az emberi gondolkodás, preferencia ennél sokkal-sokkal összetettebb, bonyolultabb. AZ viszont tény, hogy ha egy határozott, magabiztos, erős kisugárzású és megbízható pasi vagy akkor nagyobbak az esélyeid úgy általában. S vica versa ha egy csinos, jő nő, vidám kisugárzással akkor szintén.
2021. márc. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. márc. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!