Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a férfiak, akik azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik azt vallják, hogy a neveltetés többet számít, mint a genetika, milyen arányban egyeznének bele, hogy egy magas, izmos, lapátállú alfahím termékenyítse meg az asszonyukat?

Figyelt kérdés
Amennyiben az illető akár ügyvédi vagy közjegyzői okiratban nyilatkozná, hogy nem óhajt a gyerekre semmilyen téren igényt tartani és a hagyományos megtermékenyítési procedúrát követően az asszonyt sem húzogatná tovább?

2021. márc. 20. 06:02
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

a mai világban egy izomagy nem biztos, hogy jobban tud érvényesülni, mint az aki az agyát produktívan használja

és általában az aki magas pozícióban van, az nem ilyen kigyúrt "lapátállú", szóval már nem alfák, max dekorációk :D

2021. márc. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sztem egy ffi se egyezne bele olyanba hogy mással legyen az asszony, plane hogy fel is csinàlják.

Meg miert akarná bárki más kolykét nevelni.

Pont a ffiak nincsenek azon rajta hogy a legjobb géneket kapják az utodok. Elitélik a válogatos nőket eleve.

2021. márc. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szándékosan értelmezed félre a kérdést. Én abszolút egyetértek veled abban a tekintetben, hogy az agy fontosabb, mint a maszkulin jellegek.


Mindössze arra az ellentmondásra próbáltam rámutatni, hogy a mai világban mindezek ellenére mégis a férfias, maszkulin jellegeket mutató emberek szaporodnak akár extrém mértékben (több nőtől több gyerek), míg az intelligens emberek, ha híján vannak a maszkulin jellegeknek, akkor nagyon megszenvednek a társtalálással. És bizonyos kor felett már egyre több olyan nő lesz, akinek már előző kapcsolatából van gyerek, akiket vagy bevállal a férfi (jobb híján), vagy a nőt is bebukja.

2021. márc. 20. 06:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Én benne lennék HA a saját genetikám nem lenne nagyon jó. Ami nekem van, jobb mint a kinézet.
2021. márc. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!