Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Talán genetikailag nem megy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán genetikailag nem megy ez nekem, csak én nem tudok róla? Esetleg neveltetés?

Figyelt kérdés

100%-ban heteroszexuálisnak mondom magamat, mert a férfi-férfi kapcsolatnak csak a gondolatától is irtózom. Ha meg meleg párokat látok - már bocsánat - akkor egyenesen beleborzongok, hogy mi ebben a jó?


Mégsem megy nekem a csajozás... semmilyen formában.

Nem vagyok naplopó, igazából mikor nem volt munkám, abba őrültem bele majdnem, hogy nem dolgozok, és nem vagyok hasznos tagja a társadalomnak.

Ha van egy szimpatikus lány, nem kell gondolkoznom rajta, hogy odamenjek hozzá. Abban nincs semmi, ha odamegyek, és elkezdek ismerkedni. (Több lány is megadta már így a számát, és nem buliban. Utcán, fogorvosnál, buszon, gyorsbüfé előtt a sorban..stb.) Én kb nem a helyszínt nézem hanem a lehetőséget és a lány reakcióit.

Viszont itt megállt a dolog. Kb az első randi utána egytől egyig a "Legyen csak barátság." volt a válasz, ritkább esetben elhajtottak. A legyünk barátok verziónál meg kivétel nélkül megpróbáltak elhívni utána magukkal és a barátnőikkel vásárolni. WTF?!


Tudom, valamilyen szinten régimódi, konzervatív vagyok:

- udvarias vagyok a nőkkel

- első randin alap, hogy én fizetek, én vagyok a pasi

- érdeklődöm róluk, és érdeklődve hallgatom őket

- kérdéseikre nem adok kitérő választ, mindig őszinte vagyok


Mégis az a tapasztalatom, hogy ez kevés...

Valamiért minden nő, akivel eddig ismerkedni akartam, az utána egy olyan sráccal jött össze, aki kb. magasról tesz rá. (tapasztalat: az egyik lány beszélt a párjához, és az meg kis fáziskéséssel visszakérdezett: "Mondtál valamit?" erre a csaj kiakadt, s mikor a srác el akarta hajtani, visszavett, és "Szívesen elmondom még egyszer szerelmem.")

Vagy facebook-on látom, hogy teljes egészében egy olyan pasival jött össze, amilyent nekem kb. a pokolba kívánt a beszélgetések alkalmával. (Pl.: Nem szeretem a focirajongó pasikat -> az új pasija válogatottban játszik... vagy: az egyen frizurás srácoknak nincs egyéniségük és stílusuk, mind egyforma -> seprű az új pasija)


Arra gondoltam még, hogy valami nálam lett elrontva, mert hiába próbálkoztam bunkó lenni a nőkkel, szerintem nem tudtam elég hitelesen játszani ezt. Sajnos engem nem úgy neveltek, hogy riblingnek nézzek minden nőt, erre gondolok még, hogy kb. ez lehet a baj.

Egyik ismerősöm kb. minden nőt oltogat... van, hogy csak randomra az utcán is odamegy csinosabb nőkhöz, hogy "Mire fel hordod olyan fent az orrod te rondaság?". (Egy ilyennek tanúja voltam, majdnem elsüllyedtem helyette is, hogy hogy lehet ilyen paraszt?!) Mégis PHD-s jogász meg orvostanhallgatókkal kavar, és ha épp nincs komoly kapcsolata, kb. minden nap kaphatna más nőt ezzel a dumával. De MSc-s barátnői voltak úgy, hogy neki egy OKJ vizsgája van.


A többi negatív tapasztalatot azért nem írom le, mert arra egyből megkapnám, hogy ne általánosítsak, nem minden nő olyan. (Már itt sejthetitek kikre gondolok.)


Tudtok ezek alapján valami tanácsot adni? Tényleg változnom kellene az utóbbinak leírt módon? Az jobban bejönne a nőknek, amit ismerős csinál?


27/F



2015. nov. 26. 00:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam: Nincs munkája, mert ha nem adnak neki egyből 300.000 nettót, annál kevesebbért ő nem mozdul ki a komfortzónájából. Úgy akar pénzt szerezni, hogy max 1-2 órát dolgozzon naponta.
2015. nov. 26. 00:45
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Szóval ha jól értem, önmagadon kívül mindenki mást ostobának, bunkónak, kvának, vagy szimplán a társadalom haszontalan tagjának tartasz. Nem is értem hogy nem jutsz tovább egy randinál.
2015. nov. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ne tudom miből vontad le ezt a következtetést...

Épp az a lényeg, hogy engem arra neveltek, hogy a nőket ugyanúgy tisztelni kell. Meg hogy a munka nem szégyen, legyen az bármi. Azt azt ismerősömet csak példának hoztam fel, mert tényleg nem értem, hogy ezzel a mentalitással és hozzáállással hogy szedhet fel ennyi nőt...


De idehívhatnám neked kb. 3-4 másik nagyon jó barátomat, akik nagy részével már általános óta barátok vagyunk, és kb ugyanez a helyzet velük is.

Az egyik rendőrségen dolgozik, a másik programozóként, s közben a doktorit csinálja, mégsem jön össze egyikünknek sem egy nő sem. És hát mit is mondjak... nem véletlenül vagyunk legjobb barátok (tényleg nem csak haverság, hanem segítünk is egymásnak, ha valami gebasz van), mind ugyanúgy gondolkodunk a nőkkel kapcsolatban. Tudod: udvariasság, kedvesség, őszinteség... stb. Ami szerintünk egy kapcsolathoz kellene, de ezek szerint nagyon nem ez kell.

2015. nov. 26. 01:09
 4/8 zgyzgy válasza:

Nekem az jött le, hogy talán rossz közegben mozogsz, és valami surmó haverod az etalon.

Legyél továbbra is udvarias, ha úgy tetszik régimódi, mert a bunkózással csak rövidtávú, alja nőket vonzol magadhoz.

Ez a jogász meg MSc titulus pedig semmit nem jelent.

2015. nov. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csabi, te vagy az? :P
2015. nov. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Neveltetés,gátlásokkal.
2015. nov. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 Most az miért gátlás, ha valaki nem úgy viselkedik, mint egy kisegítő iskolát végzett legalja cigány? Tudom, hogy manapság nem divat már egy minimális illem sem, de azt nem gondoltam, hogy már ott tartunk, hogy a kulturált viselkedés egyenlő a gátlásosságal.
2015. nov. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Először is a munkából nem lehet következtetni a csajozásra, mert nem függ össze.


"hiába próbálkoztam bunkó lenni a nőkkel"

na ezért nincs senkid

2015. nov. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!