Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy prosti azt írja rosszlá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy prosti azt írja rosszlándokon, hogy fotózás is benne van többek között, akkor konkrétan mire gondol?

Figyelt kérdés
Lefotózhatod, ahogy dugod? Esetleg közös selfie-t is lehet csinálni, ahogy fogod a melleit?

2021. márc. 20. 07:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Minden lánynál más és más.
2021. márc. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

Mit szeretnél?

1000 féle kérés volt már

2021. márc. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Konkrétan azt jelenti hogy beszéld meg vele.
2021. márc. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
igen
2021. márc. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Konkrétan ezt.

Már egyre többen vállalják, én 2 lánynál próbáltam ki.

Annyi, hogy előtte jelezd neki telefonba, mert akkor jobban sminkeli magát


Egyiknél videora vettem ahogy a szájába élvezek, meg előtte fotóztam ahogy a farkam a szájában van

A másiknál ugyanúgy orál közben fotó, meg mellszexnél, illetve a végén közös fotó

Talán valamelyik pendriveon megvan még.


Pár éve ez 5-6 ezer plusz volt (nem fotónként persze)

2021. márc. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Az ilyen kérdést mért nem a kurvának teszed fel itt most értelmes válaszokat vársz ?Ennyi erővel azt is megkérdezhetnéd hogy mennyi cukorral iszod a kávéd.
2021. márc. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%

Ha annyi eszed nem volt hogy ezt attól kérdezd meg aki mondta, akkor alkalmatlan vagy még erre is.


Hogy maradnak ezek a lények életben?

2021. márc. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
azért az durva hogy ha arccal lehet ha arc nélkül akkor meg nem értem a plusz lóvét
2021. márc. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

arccal, arc nélkül ugyanúgy plusz

Gagastar is engedi

2021. márc. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem meg itt, hátha van olyan aki már volt prostival és fel tudna világosítani ezügyben. Nem is konkrétan a dugást akarom lefotózni, hanem csak mondjuk egy közöa képet amin meztelenül van, stb
2021. márc. 20. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!