Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexelni akar vagy szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelni akar vagy szerintetek mit? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Áthívott magához egyik fiú haverom hogy igyunk holnap. 19re legyek nála, na de 20ra haza kéne jönnöm de addigra úgy se jönnek haza tuti azt akarna hogy ott is aludjak... Már 3 éve ismerem meg a vírus előtt többször találkozgattunk.
2021. márc. 21. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hááááát szerintem 95%-ban igen, ha meg 5%... az legyen az ő baja 😂
2021. márc. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
99% hogy igen, én multor hazavittem egy nő ismerősöm este és mondtam hogy hagy menjek már be. beengedett és nyilván tudta mit akarok
2021. márc. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik, menj bele 😉
2021. márc. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ivással van bajod vagy az ívással?:)


Tényleg elég álnaiv elképzelés ez a küszöbön koccintás után sarkon fordulás. B verzió: hazakísér a koccintás után, és ő ragad nálatok.

(Igen: ha vágysz rà, dugjatok reggelig. Ha nem, koccintsatok skype-on)

2021. márc. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem alszol ott, akkor az utca tuloldalara sem erdemes elindulni hetkor.
2021. márc. 21. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen azt
2021. márc. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is azt
2021. márc. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!