Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok,pénzért megmutatnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,pénzért megmutatnátok a lábatokat valakinek,akit látásból ismertek?

Figyelt kérdés

Például ha egy olyan fiú,akivel egy iskolába/középiskolába/főiskolára jársz,netán még osztálytársak is vagytok,az kérné pénzért cserébe,hogy vedd le előtte a cipődet és a zoknidat,és mutasd meg neki a talpad,belemennél-e és ha igen mennyi pénzért?


Esetleg le is fotózhatná vagy megfoghatná?

Vagy ha kicsit is bejön a fiú,megengednéd neki,hogy akár ott helyben ki is verje rá?



Tudom,beteg egy kérdés,de sajnos ez van,ilyeneken jár az agyam.



2021. márc. 21. 21:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Pénzért? Simán csak egy kis megtekintésre talán még egy ideggenek is,nagyon kéne a pénz a jelenlegi pénzügyi helyzetemet nézve :)
2021. máj. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem zárkóznék el igaz nyáron azért mindig szoknyában vagyok. 42N
2022. jan. 22. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Elsőre fura lenne, ha így nyitna valaki, meg fizetni meg még kiverni... Nézni engedném, például nyáron, mikor amúgy is mezítláb vagyok.
2022. jan. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!