Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen legyen a fanszőrzete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen legyen a fanszőrzete egy gyárilag szőrtelen felsőtestű srácnak?

Figyelt kérdés
A csupasz intim régió ilyen esetben jól passzol a felsőtesthez, vagy érdemes hagyni valamennyi szőrt, hogy férfiasabb legyen a kinézet? Lányok mi a véleményetek? Hasonló típusú fiúk, ti mit kezdtek a lenti szőrrel?

2021. márc. 22. 11:04
A kérdező szavazást indított:
Lány vagyok, a csupasz tetszik, az passzol a szőrtelen testhez.
Lány vagyok, a trimmelt tetszik.
Lány vagyok, a teljesen szőrös tetszik.
Fiú vagyok, csupasz vagyok ott is.
Fiú vagyok, trimmelem.
Fiú vagyok, full szőrös.
48 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
A felsőtesten lévő szőrmennyiség csak az egyik szempont azzal kapcsolatban, hogy mi néz ki jól / hülyén. Hiába csupasz a mellkasod, hasad, ha a lábad, feneked szőrös, akkor is hülyén néz ki középen kiborotválva.
2021. márc. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Csak a mellkason és hason levo szőr az izgató. Többit trimmelni kell.
2021. márc. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1: Jogos, mondjuk nekem a combom, fenekem külső része sem vészesen szőrös, ahol több van az a lábszáram. Szóval nálam pont a nagy intim bozont üt el a környékétől.
2021. márc. 22. 11:46
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, és egyáltalán nem érdekel milyen a fanszőrzete.
2021. márc. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki maga dönti el. Nyilván sportoloknal jobb a szőrten.
2021. márc. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ahogy öregszem egyre jobban szeretem a szőrt magamon. 5 éve még mindent is borotvaltam, most viszont már mindenhol szőrös, de karbantartott vagyok.

Szerintem az összkép lényeges, próbáld ki. Ha jól néz ki szorrel hagyd úgy, ha béna szedd le? 29F

2021. márc. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
gyárilag én is csupasz vagyok felül de ott lenn elég bozontos de nem zavar ha megnéznek
2021. márc. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem lényegtelen! Voltam már csupasz fiúval is, és olyannal is aki szőrös. Egyáltalán nem volt egyik sem zavaró, és eszembe se jutna az hogy bármelyik is hülyén nézne ki. Ahogy neked kényelmes...
2021. márc. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!